20 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marvel vs DC będzie rzeczywistością: James Gunn potwierdza datę – Movie News

Marvel vs DC będzie rzeczywistością: James Gunn potwierdza datę – Movie News

James Gunn jest gotowy przejąć stery w DCEU, ale nie wykluczył możliwości współpracy z Marvelem w przyszłości, ogłaszając nawet datę! Czy zobaczymy Batmana i Spider-Mana w filmie?

James Gunn przeniósł swój fanatyzm świata superbohaterów na duży ekran i choć obecnie jest dyrektorem generalnym DC Studios, był również zaangażowany w kilka produkcji MCU. Rzeczywiście, z Strażnicy Galaktyki Vol.3 Reżyser żegna się chwalebnie z Marvelem, przynajmniej tak mówią krytycy, którzy zgadzają się, że film uratował fazę 5 Kevina Feige. Chociaż jego odejście z firmy jest bliskie, Gunn nie wykluczył możliwości ponownej współpracy z nimi w przyszłości. Czy zobaczymy crossover?

Jakkolwiek szalenie to brzmi, dyrektorze Legion samobójców Zdeterminowany, by tworzyć historię, zaczynając od błyskPasek rozpoczynający ten etap nazywa się Monsters and Gods. który zostanie pokazany 16 czerwca. Gunn jest synonimem zabezpieczenia i chociaż jego remake DCEU jest niepewny, fani wierzą w jego pracę. Ale czy możesz sobie wyobrazić oglądanie filmu z Ligą Sprawiedliwości i Avengersami? Cóż, to może być rzeczywistość.

W rozmowie z Deadline, reżyser twórca pokoju Przyznał, że nie wyklucza takiej możliwości i że byłoby to szaleństwem dla wszystkich fanów. „Myślę, że wyglądałoby to na coś, co wydarzy się za około 10 lat. Nie dzisiaj, ponieważ mamy tak wiele innych filmów DC, które musimy policzyć” – powiedział reżyser. Odnosząc się do projektów np Dziedzictwo SupermanaI Odważny i śmiały I Supergirl: Kobieta jutra.

W 2019 roku Gunn już wykazał zainteresowanie zrobieniem dokumentacji Przejście Z tej skali i na swoim koncie na Instagramie podzielił się swoim stanowiskiem. „W przeszłości nigdy nie odmówiłbym, ale dziś wierzę, że wszystko jest możliwe” — odpowiedź, która doprowadziła jego zwolenników do szaleństwa. Jednak teraz, gdy jest dyrektorem generalnym DC Studios, taka możliwość wydaje się być rzeczywistością. Czy chciałbyś, żeby tak się stało?

READ  Ariadne Diaz jest zdruzgotana przez krokodyla pożerającego jej psa

Jednak 10 lat to wciąż szmat czasu, więc w obu firmach może zajść wiele zmian. Ponadto zarówno Marvel, jak i DC przechodzą agresywną restrukturyzację, więc nadal istnieje duża niepewność co do ich przyszłości w branży i nie wiadomo, kto będzie odpowiedzialny za interpretację nowych bohaterów. To oświadczenie może otworzyć wszelkie możliwości i może się to stać wcześniej niż zostało ogłoszone. W międzyczasie możesz zobaczyć Strażnicy Galaktyki Vol.3 Jest 4 maja w meksykańskich kinach i już można kupić bilet w przedsprzedaży.