30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Martinoli podejrzewa swoich kolegów z drużyny po wyciekach audio z DT AtlasMediotiotiempo

kilka dni temu Christiana Martinoli Nic dobrego się nie wydarzyło po tym, jak zostawiłem otwarte mikrofony podczas rzucania gry Liga MX gdzie mówił Dyrektor artystyczny Atlasu, Benjamin Mora. Teraz narrator sportowy przypomniał sobie ten epizod i potwierdził to „Oni ścielą łóżko”.

Martinoli utrzymywał, że chcieli go zdjąć ze szczytu

W filmie poprzedzającym turniej National Classic pomiędzy Chivas i América, przesłanym przez konto „Dr. García”, narrator Azteca TV potwierdza, że ​​ktoś wewnątrz chce go usunąć z firmy Ajusco.

Ostatnio wyciekło to, co jest wartością matki (…) Wydaje mi się, że wewnętrznie mi ścielą łóżko. Nie mam wątpliwości. Nie mam dowodów, ale też nie mam wątpliwości.

Do tego żartobliwie dodał, że trudno utrzymać się na szczycie, bo wiele osób zaczyna zazdrościć lub zazdrościć mu dobrej chwili.

„Więc oni są, Pamiętaj, kiedy jesteś na szczycie, wszyscy chcą cię sprowadzić na dół, Ale to, co zrobię, to zmuszę ich do upadku, ale ze względu na Czechów.

Dlatego porównuj przypadki, które żyją z wieloma osobowościami CR7 Za wszystko, co osiągnął, a przy okazji zastrzelił swojego partnera Luisa Roberto Alvesa.

„Jest jak Cristiano Ronaldo, nie chcą go, bo jest przystojny i utalentowany, bo jest wulgarny. Jest jak Zagetto”.

Sprawdź to od minuty 29:25

Co Martinoli powiedział o dyrektorze Atlasu?

To było podczas transmisji meczu Puebla vs. Chivas na sygnale YouTube, gdzie był Mikrofony były otwarte I zaczęli rozmawiać o tym, co Rafa Puente przygotował na wypadek, gdyby przegrał w tym momencie z Cruz Azul, chociaż rozmowa zeszła na czerwono-czarnego sternika.

Słyszano, jak Martinoli mówił: „Graj w Europejczyków, jeśli tak grają”. Ze swojej strony Campos odpowiedział: „Tak to jest, zobaczą bieg, jeśli jutro zremisują lub przegrają”.

„Jeśli nie wyrzucą Malajów” – powiedział Martinoli. „z?” (pola); Odpowiedział: „W zawieszeniu… del Atlas”.

po tym, Martinoli musiał wyjść, żeby przeprosić Maurę Wyjął go więc osobiście i wirtualnie, ponieważ strateg z Guadalajary przyjął to bez większych problemów.

READ  Alexis Vega opuści potrójny mecz z Salwadorem z powodu kontuzji