2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Martinoli eksploduje przeciwko meksykańskim menedżerom piłkarskim: „Jesteśmy na oddziale intensywnej terapii”.

W ostatni piątek, w okresie przejściowym Tijuana kontra PumyI Christiana Martinoli Wyjechał między widząc kilka aspektów, w których nie zgadzał się na podjęcie decyzji Meksykańska Federacja Piłki Nożnej o Reprezentacja Meksyku.

Po zakończeniu spotkania gwiazda narratora Telewizja Azteków Całym pomysłem podzielił się na swoich portalach społecznościowych i poprosił właścicieli piłek w naszym kraju, aby potraktowali to poważnie.

„Reprezentacja Meksyku potrzebuje solidnego projektu zasad, a sprowadzenie jakiegokolwiek trenera nie powiedzie się, jeśli sprawy nie zmienią się od swoich korzeni. Meksykański futbol jest na oddziale intensywnej terapii” – powiedział.

Przypomnijmy, że niedawno ogłoszono kontynuację Yon de Luisa na stanowisku prezesa FIFA, a Rodrigo Aries de Parga został selekcjonerem reprezentacji narodowych, co wywołało niemałe zamieszanie w meksykańskich mistrzostwach w piłce nożnej.

Możesz być także zainteresowany: MAZATLON rozda darmowe bilety na następny mecz z JUÁREZ w karnawale

Ball był w szoku po restrukturyzacji meksykańskiej piłki nożnej

READ  Zacięta bitwa między Meksykanami i Argentyńczykami, obrażają nawet Messiego Mediutempo