9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Martino wiedział, że nie wróci – snajper

Idź Niedźwiedziu Meksyk w Globalizm. bzdury. Najgorsza rzecz, jaka przydarzyła się Bambulowi od dziesięcioleci. Kto jest smutny tutaj w Doha. Nawet światowa prasa zastanawia się, co się z tym stało Wybór Kto stał się fanem pozostałych kubków. Odwaga w pełni

Cóż, powiem ci co Martino Wiedziałem już, że nie wrócę do Meksyku. Bardzo jasne i zwięzłe. Okazało się, że jego córka opróżniła mieszkanie, w którym mieszkał w Santa Fe, kiedy brali udział w mundialu w Hiszpanii. Nie miał zamiaru nigdy więcej postawić stopy w Meksyku.

I jak to się stało OsorioTwarzy już nie pokaże, ale już pożegnał się ze swoją ostatnią konferencją, na której przyjął odpowiedzialność za niepowodzenie w KatarRaczej odważył się powiedzieć, że jego kontrakt zakończył się gwizdkiem sędziego Lucille.

Chociaż fmf Wciąż ma nadzieję, że namówi Argentyńczyka do wyrównania kursu, ale nie musi już siedzieć przy tym samym stole. Możesz wysłać pocztą i gotowe. nigdy cię nie zobaczyć Mój ojciec-Dzięki, że nas rzuciłeś Wybór.

szeregi pęknięć

Gracze będą również udawać, że czegoś brakuje. Choć samolot meksykańskiej delegacji szyitów w naszym kraju wyleci z Doha w najbliższą sobotę, na pokładzie nie będzie prawie żadnych zawodników, tylko menedżerowie. Liga MX i fmfCóż, większość z nich już wyjechała.

Od ostatniej nocy wielu już zebrało się ze swoimi rodzinami, zabrało swoje rzeczy z Simaisma i wyjechało z rodzinami. Wszyscy zalecali, aby nie zostawać w Katarze, aby nie spotkać meksykańskich fanów, którzy mogliby się o to ubiegać, i nie wracać na razie do kraju.

Prawie wszyscy wezmą sobie przynajmniej tydzień urlopu, bo choć różnica Liga MX Są już w okresie przygotowawczym i nie poproszono ich o powrót; Większość turniejów jest reaktywowana do końca grudnia, więc wiele z nich zajmie więcej czasu.

READ  Mazatlan vs Puebla z marginalnymi zyskami w czasie rzeczywistym dla zeszłorocznej Ligi MX

Za technika zapłacą

I na zakończenie motyw z powieści Liga Meme X: Por Larkamon Zapłacą zawodnikom i pensje Puebla. Okazało się, że Mikołaj Przyjechał niespodziewanie do La Angelopolis kilka tygodni temu, będąc na wakacjach w Argentynie, aby powiedzieć im, że postanowił zrobić sobie przerwę, tak jak wam powiedziałem. Ku zaskoczeniu wszystkich, właśnie przedłużył kontrakt bez umowy iz bardzo dobrym wzrostem pensji.

Puebla Zgodził się, pozwolił mu zerwać kontrakt, ale jedyne, przed czym go ostrzegł, to to, że jeśli ich oszuka i pojawi się z inną drużyną w następnym turnieju, będą musieli zapłacić gringo prawie dwa melony za posunięcie się za daleko, kłamać i zostawiać ich. Zerwali kontakt z projektem. I tak się stało.

szybko z Lew s potwór Musiał negocjować z La Franją, aby uregulować długi, aby oszukać Larkamon. Zawarli umowę: Szmaragd będzie dany Eliasa Hernandeza poprzednio Chapo MontesDwóch, którzy wywrócili szatnię do góry nogami bojlerktórą poświęcił w El Bajío, a nawet zapłaciłby pensje zawodnikom, którzy pozostaną na kontrakcie, oraz dodatkową wełnę, aby spłacić dług za oszukiwanie trenera wobec Puebla.

Możesz być także zainteresowany: TATA MARTINO zakłada porażkę i zapewnia, że ​​jego era w TRICOLOR się skończyła