1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marta Ora zmarła z zaniedbania, a jej syn zadenuncjował: „Twoja matka się przeprowadziła, przebiliśmy jej płuco”.

Aktorka zmarła w wieku 83 lat po rzekomym zaniedbaniu medycznym ujawnionym przez jej syna (Zdjęcie: Plik)

To było 9 lipca, kiedy okazało się, że pierwsza aktorka Marta Ora straciła życie w wieku 83 lat Z nieznanych wówczas powodów. A medium artystyczne nosiło żałobę po śmierci aktorki, która kilka tygodni temu trafiła do szpitala. To stwierdził National Theatre Company:

„Ci z nas, którzy są częścią National Theatre Company, opłakują śmierć naszej drogiej koleżanki i przyjaciółki Marty Ory. Przytulenie do rodziny i artystycznej społeczności”, na twitterowym koncie grupy, do której należy od 2019 roku.

Teatros Ciudad de Mexico i Narodowy Instytut Sztuk Pięknych i Literatury również złożyły kondolencje z powodu śmierci aktorki Opracowany od ponad 60 lat niesamowity tor na scenach Wybitni Meksykanie w filmie, teatrze i telewizji.

Aktorka rozpoczęła studia w Państwowej Akademii Sztuk Pięknych i zadebiutowała na scenie w 1959 roku (fot. Lucina Jimenez i bellasartesinba)
Aktorka rozpoczęła studia w Państwowej Akademii Sztuk Pięknych i zadebiutowała na scenie w 1959 roku (fot. Lucina Jimenez i bellasartesinba)

Śmierć aktorki, która wystąpiła w kilku projektach, m.in. w filmach I twoja matka też, Red Dawn, zabierz mi życie s nieograniczone miejsceoprócz serii takich jak Małe miasto, wielkie piekło, przywilej miłości, tajemnice duszy s Między miłością a pożądaniemGildia, której niektórzy członkowie przypomnieli sobie opowieści, które żyły obok nich, była zszokowana.

Ale do tej pory, nawet z bólem, Syn zmarłej aktorki Simone Guevaraszczegółowo opisał, co zakończyło życie urodzonego w Meksyku artysty w 1942 roku.

Mężczyzna powiedział, że od 20 dni to aktorstwo teatralne Został hospitalizowany ze zdjęciem nietypowego zapalenia płuc. Po zauważeniu, że jej stan się nie poprawia i sprawdzeniu, że nie ma COVID-19, lekarze przystąpili do jej intubacji.

„Moja matka była hospitalizowana 12 czerwca, 13-go pojechaliśmy do Guadalajary na premierę filmu Film, który zrobiliśmy trzy lata temu Z moim bratem RudzikKto jest reżyserem filmu? Mieliśmy nadzieję, że wyjdzie, powiedział Simon w sali zabiegowej, codziennie lekarze mówili nam: „Za kilka dni wyjdziesz”. okna.

READ  Fascynujący! Jacky Bracamontes emanuje stylem w swojej połyskującej mini sukience

„Sytuacja się wydarzyła, zaniedbanie, tak jest moim zdaniem. Był hospitalizowany z rzekomym zapaleniem płuc i mówię jego roszczenie, ponieważ lekarze Powiedzieli, że to wygląda jak nietypowe zapalenie płuc. Przeprowadzili reakcję łańcuchową polimerazy (PCR) i testy antygenowe, a wynik okazał się negatywny. Miał wszystkie trzy szczepienia.

Artystka nie lubiła być poddawana ukłuciom igłami w celu dostarczenia jej surowicy czy pobrania krwi do badań klinicznych, ponieważ cierpiała na te zabiegi. Wtedy lekarze Postanowili umieścić cewnikPotem jego zdrowie pogorszyło się.

Simon Guevara, syn Marty Ory, powiedział, że płuco jego matki zostało przedziurawione w szpitalu (Zdjęcie: zrzut ekranu)
Simon Guevara, syn Marty Ory, powiedział, że płuco jego matki zostało przedziurawione w szpitalu (Zdjęcie: zrzut ekranu)

„Bardzo ją gryźli, żeby zdobyć krew, wlać w nią serum, ona sama powiedziała »Nie rób mi tego, oni mnie cytują«”. asystenta. Nagle Przyszli nam powiedzieć, że moja mama jest w kryzysieA Musiała zostać zaintubowana albo umrze. Lekarz wyjaśnił nam, że nic takiego nigdy im się nie przydarzyło, ale jego asystentka… było małe ugryzienie, Twoja matka się przeprowadziła, jest stara, Jego płuca są bardzo spuchnięte i dlatego nieumyślnie przeniknęliśmy do jego płuc”.

Zapytany w programie Aztec TV Jeśli on i jego rodzina pozywają lekarzy i szpital za zaniedbania medyczne, odpowiada: „Nie wiem, to jest coś, o czym powinniśmy porozmawiać między sobą, porozmawiamy o tym w tym czasie”.

Marta Aurora Była córką Olympo Ory Pinedy i Emmy Palacios Urdorica, miała pisarkę Marię Elenę Orę i aktora i poetę Alejandro Orę, a także ojca aktorki Marii Ory. Lekcja aktorstwa w Narodowa Akademia Sztuk Pięknych i po raz pierwszy wystąpił na scenie w 1959 roku w Teatro La Capella ze sztuką Judyta. od tego czasuA Nie zszedł ze sceny.

Czytaj: