3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mariona Ortiz zachwyca się w Polsce i rozgrywa swój najlepszy mecz w Eurolidze: ocena 36!

Mariona Ortiz zachwyca się w Polsce i rozgrywa swój najlepszy mecz w Eurolidze: ocena 36!

Casademont Zaragoza kontynuuje swój wymarzony sezon w Europie. Podopieczni Carlosa Cantero podczas wizyty w Lublinie odnieśli nowe zwycięstwo (42-64), oparte na doskonałej pierwszej połowie, w której dominowali w obronie, a w drugiej wywalczyli dwa wielkie nazwiska: Leo Feibicha i Marionę Ortiz.

Niemcy, zgodnie z tym, co pokazali do tej pory, podskoczyli na 20 punktów, 7 zbiórek i 5 asyst, elektronika otworzyła kluczową przewagę w serii z 8 punktami na minutę. Główną bohaterką meczu, ale także dnia Euroligi była Mariona Ortiz. Kataloński rozgrywający zanotował jeden z najlepszych występów wśród Game Directorów w ostatnich latach, notując średnio 18 punktów, 10 zbiórek, 7 asyst i 5 przechwytów.

Jej nota na poziomie 36 jest drugim najlepszym wynikiem w sezonie w Eurolidze, zdobytym przez Emmę Meismann po swoim pierwszym triple-double w zeszłym tygodniu. Jeśli przefiltrujemy wyszukiwanie tylko pod kątem rozgrywających lub zawodników z tą funkcją, będziemy musieli cofnąć się, aby znaleźć wyższy wynik niż w kampanii 20-21 i oczywiście Aliny Igubowej (skomplikowane określenie jej prawdziwego statusu w tym roku) 40- ocena wystawowa (32 punkty, 6 zbiórek i 7 asyst).

Dzięki zwycięstwu Casamont Zaragoza po pierwszej rundzie zajmuje trzecie miejsce w Eurolidze. Podopieczni Carlosa Cantero wygrali 5 z pierwszych 7 meczów w czołowych rozgrywkach kontynentalnych, razem z węgierskim DVTK. Za nimi, na piątym miejscu w grupie A, znajduje się Valencia Basket z bilansem 3-5. Podobnie Perfumerias Avenida odniosła czwarte zwycięstwo w grupie B i w tym tygodniu zajmie trzecie miejsce.

Przewiń w dół, aby zobaczyć więcej treści

READ  HooperGroup otwiera nową bazę produktową w Polsce