2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marine Kitagawa dołącza do lodziarni w Japonii – Kudasai

Na oficjalnym koncie sieci kawowej na Twitterze Lody Manhattan Roll W związku z franczyzą multimedialną firmy Lalka Sono Bisque wa Koi wo Suru (kochanie ubierz się!), która odbędzie się w dniach 7-30 października br. Strona zawiera dwie ilustracje promocyjne dotyczące tej współpracy.

Ujawniono również, że lody będą sprzedawane za jedną cenę 990 jenów (około 7 USD). W kolejności lody zależą od Morska KitagawaA wakana goju s Rizzo kyunjeden z pokazów cosplayowych serii.

Wreszcie, produkty, które będą sprzedawane w ramach tej współpracy, zostały również ujawnione w każdym z oddziałów dostępnych w Japonii.

Lalka Sono Bisque wa Koi wo Suru

Zanurzona w rodzinnym biznesie tradycyjnego robienia lalek, Wakana Gojou jest powściągliwą uczennicą pierwszej klasy liceum i nie ma przyjaciół. Z bolesną pamięcią przyjaciela z dzieciństwa, który ignoruje jego uwagę, Gojou nie jest w stanie nawiązać kontaktu z kolegami z klasy i hobby, co prowadzi do izolacji. Gojou nie opanował jeszcze robienia buzi lalek, ale jest wyjątkowo uzdolniony w robieniu ich ubrań. Jej umiejętności związane z maszyną do szycia wkrótce odkrywa jej piękna partnerka, Marin Kitagawa, której śmiałość i uczciwość Gojou podziwia i której zazdrości. Od razu dzieli się swoim hobby z Gojou: uwielbia przebierać się za seksowne postacie z gier wideo.

Jednak Kitagawa nie wie, jak szyć własne garnitury, co prowadzi ją do poszukiwania wiedzy Gojou. Wciągnięta w niekończące się przygody związane z cosplayem wiedźmy, Kitagawa zostaje jej pierwszym przyjacielem, którego całkowicie akceptuje. Tak więc, pomimo tego, że są przeciwstawnymi biegunami, ich związek powoli rozkwita dzięki ich umiejętności pomagania sobie nawzajem w złożonym świecie cosplayu.

Linia: oficjalna strona

(c) 福田 晋 一 / Square Enix ・ 「着 せ 恋」 製作 委員会