22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marin inspiruje zmysłową postać w strojach kąpielowych – Kodasai

Marin inspiruje zmysłową postać w strojach kąpielowych – Kodasai

podczas franczyzy Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru (Ubierz się kochanie) przygotowuje się do ujawnienia, czym będzie zapowiadany od kilku miesięcy nowy projekt anime, a niezależne grupy nadal korzystają z popularności bohatera Marine KitagawaZwłaszcza po wygranejNajlepsza postać kobieca 2022 rokuNa ubiegłorocznych Media Awards popularne anime.

I nie sposób temu zaprzeczyć Marine Kitagawa Jest jedną z najpopularniejszych postaci we współczesnym anime, bez względu na to, kim jest, i natychmiast stał się trendem w sezonie anime. Zima 2022 (styczeń-marzec), kiedy adaptacja anime została pokazana po raz pierwszy i pozostaje aktualna do dziś. Rok 2022 był zdecydowanie rokiem sukcesów na studiach CloverworksI Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru To był doskonały początek roku.

Tak dochodzimy do siebie Studio Diamentówktóry zapowiedział wydanie nieoficjalnej liczby w skali 1/6 opartej na Marine Kitagawa Do Sono Bisque Doll wa Koi wo Suruza II kwartał 2023 r. (kwiecień-czerwiec), w zależności od dystrybutora, od którego dokonano nabycia.

Rysunek A Marine Kitagawa z Kultowy kostium kąpielowy, którego używał, gdy Gojo dokonywał pomiarów całego ciała, natychmiast stał się wirusowy Ponieważ animatorzy włożyli wiele wysiłku nie tylko w odtworzenie ekscytującego środowiska, które ich wówczas otaczało, ale także w Dodaje jeszcze kilka klatek do animacji swoich podskakujących piersi w staniku.

W każdym przypadku, Marin jest pokazana, jak odpina dół kostiumu kąpielowego, jakby chciała go zdjąć.. Szkoda jednak, że tak się nie dzieje, bo ten samodzielny numer nie zawiera nagości, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w innych tego typu produktach. Jednak wysoka jakość produktu jest niezaprzeczalna i znajduje odzwierciedlenie w jego cenie około 168 USD, pomimo jego wysokości wynoszącej zaledwie 320 mm.

Opis filmu Sono Bisque Doll wa Koi wo Suru

Zanurzony w rodzinnym biznesie tworzenia tradycyjnych lalek, Wakana Gogo jest powściągliwym uczniem szkoły średniej, który nie ma przyjaciół. Z bolesnym wspomnieniem przyjaciela z dzieciństwa, który ignoruje jego uwagę, Gojou nie jest w stanie nawiązać kontaktu z kolegami z klasy i ich hobby, więc ostatecznie się izoluje. Gojou nie opanował jeszcze tworzenia twarzy lalek, ale jest wyjątkowo utalentowany w tworzeniu ich ubrań. Jego umiejętność posługiwania się maszyną do szycia zostaje wkrótce odkryta przez jego partnerkę, piękną Marin Kitagawa, której zazdrości odwagi i uczciwości. Od razu podziela hobby Gojou: uwielbia przebierać się za seksowne postacie z gier wideo.

Jednak Kitagawa nie wie, jak uszyć własne kostiumy, co prowadzi ją do poszukiwania wiedzy Gojou. Wciągnięta w niekończące się cosplayowe przygody ładnej dziewczyny, Kitagawa zostaje jej pierwszym w pełni akceptującym przyjacielem. Tak więc, pomimo tego, że są skrajnymi przeciwieństwami, ich związek powoli rozkwita dzięki umiejętności pomagania sobie nawzajem w złożonym świecie cosplayu.

fontanna: Kolekcje Mirai

READ  SPY x FAMILY atakuje ulice Tokio ze świetnymi reklamami - Kudasai

(c) 福田晋一 / Square Enix ・「着せ恋」製作委員会