29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Maribel Guardia uczy, jak nosić spodnie z wysokim stanem w wieku 63 lat i prezentować swoje kształty

Maribel Guardia uczy, jak nosić spodnie z wysokim stanem w wieku 63 lat i prezentować swoje kształty

Maribel GuardiaAktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna i osobowość Instagram Kostaryka z pewnością wie, jak obnosić się ze swoją imponującą sylwetką w wieku 63 lat. Po udziale w wielu różnych przedstawieniach i obsadzie filmowej artysta zdołał wejść do ówczesnego kina meksykańskiego, debiutując jako aktorka w filmie Como México no hay dos z 1981 roku.

Kariera filmowa Maribel Od tego czasu rośnie w siłę i udało jej się zapewnić „La Diosa de Plata” tytuł najlepszej aktorki pierwszoplanowej w Meksyku w filmie „Terror and Black Lace” z 1985 roku w reżyserii Luisa Alcorizzy. Ten sukces po raz kolejny zwrócił uwagę Televisy, która zatrudniła ją jako ekskluzywną artystkę, by zagrała w kilku serialach, z których pierwszym był „Seduction” z 1986 roku, a następnie kilka innych, w tym niektóre dzieci. W tej chwili Maribel Guardia bardzo popularny w Instagram Ponieważ ma prawie 8 milionów obserwujących.