18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Maribel Guardia rozświetla sieć w odważnej diamentowej sukience i przyciągających wzrok nogach | Zdjęcie

aktorka Maribel Guardia Wywołał poruszenie na portalach społecznościowych, w piątkowe popołudnie udostępnił swoim obserwatorom na Instagramie zmysłowe zdjęcie Zdjęcie z czym zatrudnienie Serca podczas przeglądania w pliku Odważna sukienka z kryształu górskiego i chwalić się efekt nóg.

Kostarykanka rozpoczęła karierę jako modelka i brała udział w konkursach piękności. Do Meksyku przyjechał w wieku dziewiętnastu lat i zyskał sławę dzięki występom w filmach i serialach. Obecnie ma też miejsce w sieciach, gdzie jest bardzo aktywna i stale udostępnia treści, które kochają miliony jej fanów.

strażnikpochodząca z Kostaryki, ma 62 lata i bez względu na wiek nadal jest jedną z artystek, które zakładają, że jest postacią wpływową, ponieważ jest uważana Ponad 60-letnia celebrytka o lepszym ciele, wraz z innymi, takimi jak Lourdes MunguíaMa 61 lat i 64-letnią Olivia Collins, która również się z nią przyjaźni.

Maribel Guardia obnosi się ze swoimi olśniewającymi nogami w odważnym spojrzeniu

Koniec tego tygodnia Maribel Zaczął z najlepszym nastawieniem, było piątkowe popołudnie, kiedy zostawił swoich obserwujących na Instagramie zachwycony udostępnionym przez siebie ujęciem, na którym widać, jak robi zdjęcie Błyszcząca długa sukienka I obnosić się z pięknym ciałem.

Piękna aktorka skradła tysiące spojrzeń swoim odważnym spojrzeniem. Zdjęcie: IGmaribelguardia

Piękna kostarykańska aktorka i piosenkarka towarzysząca zdjęciu, słowa stworzone wśród jej fanów napisały setki komentarzy.

Na obrazku widzimy Maribel Guardia Wyglądając jak królowa elegancji, obnosi się ze zmysłowym strojem z odsłoniętą talią, wyraźnym dekoltem i rozcięciem zaczynającym się od bioder, które jej pokazała efekt nóg.

Wkrótce aktorka wyprodukowała tysiące polubień, a dopełniły ją piękne słowa od swoich obserwujących na Instagramie, sieci społecznościowej z 7,4 milionami fanów, z którymi stale udostępnia treści. Aby stać się jednym z ulubionych jej zdjęć, filmów i tańców godowych.

Czytaj:

Ponownie pojawia się wideo Maribel Guardia mówiące o niezdolności Joana Sebastiana z Arleth Terán

PIĘKNA: Maribel Guardia może pochwalić się trzydziestoletnią talią z niebieską bluzką

READ  Dwayne Johnson odpowiada oficerowi policji z Alabamy, Doppelgangerowi „dopasowującemu go”