1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Maribel Guardia narzuca modę najbardziej kobiecą sukienką mini dla kobiet po 60. roku życia

Maribel Guardia Bardzo martwi się o swój pewny powrót na mały ekran tego kraju. 63-letnia aktorka z Kostaryki powraca z pełną mocą z drugą częścią telenoweli Televisa Univision „Corona de Lágrimas”.

„Jestem bardzo podekscytowany ogłoszeniem daty premiery koronadelagrimas z projektu, w który włożyliśmy tyle miłości i cieszę się, że mogę być jego częścią. Nie możesz tego przegapić, mamy randkę” – napisał Maribel W uroczym poście w mediach społecznościowych.

kilka godzin temu, Maribel Guardia Po raz kolejny pokazał całe swoje piękno w wirtualnych społecznościach. Aktorka udostępniła dwa zdjęcia na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Instagram który odebrał wszystkie westchnienia od swoich milionów obserwujących na całym świecie. Brunetka wyszła ze swojego ogrodu w mini sukience wysadzanej kryształkami, srebrnymi frędzlami i szpilkami. Pochodząca z San Jose Kostaryka uzupełniła swój wygląd eleganckimi, potarganymi włosami i subtelnym makijażem.

Maribel Guardia pozuje. Źródło: Instagram Maribel Guardia.

„Nie zapomnij żyć powoli, krok po kroku #Happy #Monday LQM #lookklaudethcollection” to krótki i prosty scenariusz, który wybrał Chronić Podpis pod zdjęciem dla wspomnianej i letniej pozycji w popularnej sieci małego aparatu. W ten sposób brunetka narzuciła modę o idealnym wyglądzie dla kobiet po sześćdziesiątce, które chcą olśniewać nogami.

Maribel Guardia pozuje. Źródło: Instagram Maribel Guardia.

Wspomniany wcześniej post byłej żony Joana Sebastiana zebrał tysiące polubień na Instagramie, z łatwością przekraczając barierę 23 000 serc w zaledwie kilka godzin. „Bardzo dobry wieczór, Guarancandilla ma niesamowicie wspaniały tydzień @maribelguardia, Piękny poniedziałek”, „Zawsze cudowny początek tygodnia, błogosławiona” i „Wesołego poniedziałku Maribel, twój wygląd jest taki mały, że nie może być inaczej kto ją nosi” jest boginią, Maribel Ja też TQM” to niektóre z komunikatów, które otrzymywał kierowca.

READ  Majo Aguilar naturalnie wstaje z łóżka; Wydaje się być najpiękniejszym z dynastii Aguilarów | Kino