6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mariazel zakochuje się w bikini, które podkreśla jej osobowość

Mariazel zakochuje się w bikini, które podkreśla jej osobowość

MARIAZEL Spędź kilka dni wspaniałej zabawy w ekskluzywnym ośrodku w Riwiera MajówA dzięki jego postom w sieciach społecznościowych miliony jego fanów mogły oglądać jego zdjęcia zaloty To wygląda jak bikini Z kwiecistych nadruków, w których zakochali się jego fani, idealny zestaw dla niej Podkreśl swoją osobowość co zostało potwierdzone jako jedna ze słynnych królowych stylizacji, ponieważ bez wątpienia kierowca wie, jak ubrać te ubrania w świetnym stylu.

Słynna prezenterka programów sportowych jest bardzo aktywna na swoich oficjalnych kontach, głównie na różnych platformach cyfrowych Instagramktóry ma obecnie 3,6 mln obserwujących, co stale aprobuje zdjęciami i filmami Z życia rodzinnego, tak jak w ostatnich dniach, z Nickelodeon Hotels and Resorts Riviera Maya, gdzie towarzyszyła jej córka LajaOwoc jego związku z aktorem Adrien Rubio.

Mariazell błyszczy w wyglądzie plaży i wygrywa

Urocza gospodarz TUDN udostępniła post na platformie Meta, w którym pozuje z córką w otoczeniu osobowości z dziecięcych kanałów telewizyjnych, takich jak sympatyczny SpongeBob. Na zdjęciu widać, że są w basenie i oboje obnoszą się z zalotnym wyglądem, idealnym do zabawy.

Mariazel miała zalotny wygląd ze swoją małą dziewczynką Layą. Zdjęcie: IGmariazelzel

Prezenter, który brał również udział w pokazach takich jak „Esta Cañón”, z Yordi Rosado, Osadzone w sieciach społecznościowych jako ikona modyZostało to podkreślone przez jej idealny wygląd na plażę, gdy połączyła dwuczęściowy kostium kąpielowy z krótką białą sukienką z frędzlami z falbankami i parującym materiałem.

„Czyste miejsce do zabawy !!!” Kierowca napisał, aby towarzyszyć zdjęciu, na którym widać ją w zalotnym stroju. bikini Wydrukowana w kwiaty, podobnie jak aktorka otrzymała setki komentarzy od swoich fanów i przyjaciół Jessica Segura i Yorim RojasJest też jego partnerem na parkiecie Gwiazdy dziś tańczą; Ponadto do tej pory zdobył ponad 35 tysięcy „lajków”.

MARIAZEL W swoich opowiadaniach podzielił się również innymi zdjęciami InstagramNie tylko widział, jak przybiera bardzo elegancki kształt ze znakiem Stroje kąpielowe Red, gdzie również zamieściła plik wideo Pokazał w nim, jak cieszy się tym miejscem, wspinając się w towarzystwie Layi na jedną z ogromnych zjeżdżalni.

READ  Jedyny warunek, jaki Jennifer Lopez postawiła Marcowi Anthony'emu za Mary Nadię Ferrarę
Kierowca był bardzo zabawny. Zdjęcie: IGmariazelzel

Na innych zdjęciach udostępnił na swoim koncie Instagramsłynna prezenterka przeżywała zabawne chwile z córką, ponieważ była skąpana w czymś w rodzaju „zielonej galaretki”, co wskazuje, że ma doskonałe relacje z pierworodnym i nie boi się próbować nowych doświadczeń, nawet jeśli są nieprzyjemne.

MARIAZEL Ole Casalspełna nazwa prezenterki, zyskała popularność dzięki jej udziałowi w programie komediowym „Upadam ze śmiechu”który został przeprowadzony przez faisyA Pokazała w nim, że jest fanką mody i była widziana z najbardziej stylowymi małymi ubraniami, co powtarza na swoich portalach społecznościowych.

Skończyło się na tym, że wzięli prysznic w zielonej „żelatyny”. Zdjęcie: IGmariazelzel

Czytaj:

Mariazell, ładniejsza niż kiedykolwiek, daje lekcje stylu w skąpym kostiumie kąpielowym

Mariazel oświetla wybieg Hue w krótkiej i przezroczystej sukience