15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mariana Rodriguez przedstawia hakera na swoim koncie na Instagramie

  • Mariana Rodriguez jest znaną wpływową osobą, której popularność wzrosła, a teraz jest Pierwszą Damą Gubernatora Nuevo Leon.

  • Głównym sposobem interakcji z Marianą Rodríguez w sieciach społecznościowych są historie na Instagramie.

  • Wydarzenia odbyły się w ten weekend, a aktywność w sieciach skupiła się na rozmowach prowadzonych przez osoby publiczne.

skarga Mariana Rodriguez Na swoim koncie na Instagramie, opowiadając o tym, jak padł ofiarą hakerskiej próby włamania się na jedno z jego kont, ujawnia szansę na działania, które influencerzy i firmy mogą zrobić przeciwko postępom tych praktyk i która z czasem rośnie.

a raport o zabezpieczeniach ostrzega jednego The wyłudzanie informacji Z a haker Firma specjalizująca się w kontach korporacyjnych lub influencerach na Instagramie wzrosła od sierpnia 2021 r., z fałszywymi witrynami, w których muszą kwestionować rzekome zgłoszenia dotyczące treści publikowanych przez osoby mające wpływ lub firmę. Kiedy wprowadzisz swoje dane użytkownika, zaczyna się koszmar.

Na rynkach latynoskich, takich jak Hiszpania, TNS został oszacowany w badaniach takich jak „Specjalne Eurobarometr 480”Spośród wszystkich internautów, z którymi przeprowadzono wywiady, co najmniej trzy procent przyznało, że padło ofiarą hakerów na swoich kontach e-mail lub sieciach społecznościowych.

Mariana Rodriguez narzeka na hakera

Narzekam, że Mariana Rodriguez zrobione z hakerktóry próbował uzyskać dostęp do jednego ze swoich kont, jest jednym z ostatnich przypadków, które miały miejsce od sierpnia 2021 r., wynika z badania przeprowadzonego przez Secureworks.

Skarga na intruza złożona przez Marianę Rodriguez na jej koncie na Instagramie.

Rodriguez, nie zdając sobie z tego sprawy, w końcu podjął działania przeciwko tej zbrodni, która wzrosła przeciwko osobom publicznym, które razem tworzą rynek wpływowych, szacowany na około 17 miliardów dolarów w całym regionie Ameryki Łacińskiej w 2022 roku, jeśli Ocena IAB PeruGdzie podkreślił, że jeśli wzrośnie o 30 proc. w porównaniu do 2021 r., kiedy był wart 13 miliardów dolarów, zostanie osiągnięty rekord, który przewyższy nawet liczby, o których mowa w „Stan Influencer Marketingu 2021” Z centrum influencer marketingu.

READ  ¿Tienes una moneda de 10 pesos? Puedes venderlo por hasta 20 mil; Aquí están los detalles

Istnieje ważna szansa, aby cyberbezpieczeństwo wyspecjalizować się w tak płodnej branży, jak wpływowe osoby, ponieważ ataki hakerskie mają na celu włamanie do kanałów, takich jak zweryfikowane konta lub konta związane z tymi osobowościami, w celu uzyskania dostępu do ich prywatnych treści i zasobów gospodarczych, którymi zarządzają, nie cudowne szacunki są tak obfite, że mierzysz ich wartość jako rynku i rozumiesz, że poza osobowościami są one bardzo cennymi aktywami zarówno dla marek, które ufają ich wpływom, jak i dla internautów, którzy podejmują działania kierowane ich przekazem.

Co dalej

Narzekam, że Mariana Rodriguez Act, ujawniając nowy profil influencerów, aktywnie podejmując działania przeciwko tym złym praktykom, istniejący obszar pracy dla firm z branży cyberbezpieczeństwa, aby specjalizować swoje usługi w ochronie influencerów, biorąc pod uwagę wartość tych osobowości, które kumulują się jako branża z kapitalizacją rynkową prawie 14 miliardów dolarów na całym świecie, zgodnie z raportem State of Influencer Marketing 2021.

Czytaj teraz: