6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Margena Adamsic żegna się z Manuelem Carmeną z Polski, Hiszpania

Ambasador RP w Hiszpanii, Marcenna AdamsicPożegnał się z Hiszpanią w środę po zakończeniu pracy w ambasadzie po powołaniu na stanowisko w 2016 roku.

„Dzisiaj Ambasador Marcenna Adamsik zakończyła swoją misję. Bardzo dziękuję za pięć lat oddania i ciężkiej pracy dla dobra Polski! Wszyscy życzymy jej powodzenia na nowej drodze!” Tweeted na oficjalnym koncie ambasady w Hiszpanii.

Od momentu ogłoszenia sieci usunęły dyplomatę, który był znany w naszym kraju, ponieważ przypominał byłego burmistrza Madrytu, Manuela CarmenaNa występie ’Sprzeciw”.

Od momentu ogłoszenia w sieci pełno było komentarzy wskazujących na pracę Polki w Hiszpanii, skąd uprzejmie broniła flagą wizerunku Polski.

Hiszpańska Carmena

Adamsic stał się znany w 2018 roku po spotkaniu z byłą burmistrz Madrytu Manuelą Carmeną. Po spotkaniu z burmistrzem został zaproszony do „La Resistance” Gwiazda Filmowa +

Dokładnie w tym planie, po wspólnym sfotografowaniu podczas publicznego wydarzenia w Maduro de Madrid, dyplomatkę porównano do jej ogromnego podobieństwa do Nou Madrid.

READ  Od rezerwowego w Kadyksie do polskiej legendy: „To moja duma na boisku”