25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Margarita Portillo nie wiedziała, że ​​Andrés García ponownie włączył swoje dzieci do swojego testamentu!

Margarita Portillo nie wiedziała, że ​​Andrés García ponownie włączył swoje dzieci do swojego testamentu!

na krótko przed jego śmiercią Andrzej Garcia Szczególnie później spekulowano, kto pojawi się w jego testamencie, chociaż wierzono nawet, że światowy spadkobierca będzie jego drugą gwiazdą. Daisy Portillo.

W rzeczywistości, ponieważ aktor był odseparowany od swoich dzieci, mówiono, że nowymi spadkobiercami jego testamentu będą jego żona i jej siostra Rosa Maria García, ponieważ Andrés Portillo, syn Margarity, stwierdził, że jego przybrany ojciec dał już mu część jego dziedzictwa w życiu.

Syn Margarity Portillo posunął się nawet do tego, że poprosił dzieci Andrésa Garcíi o uszanowanie ostatniej woli ojca, ponieważ spekulowano, że aktor ją zmienił i nie pozostawi niczego Andresowi, Leonardo i Andrei.

Może Ci się spodobać:

William Levy dokonuje rewelacji biograficznych na temat Andresa Garcíi

To właśnie te starcia Andrés García grał z innymi aktorami

Laura Puzo krytykuje syna Andrésa Garcíi za dystansowanie go od ojca

Margarita Portillo była zszokowana, gdy dowiedziała się, że dzieci Andrésa Garcíi pojawiły się w jego testamencie

Według informacji udostępnionych przez Jorge Carvajala w „En Shock”, Margarita Portillo skontaktowała się z notariuszem Andrésem Garcíą w celu odczytania testamentu i tym samym podziału pozostawionego przez niego majątku.

Jednak notariusz odmówił, ponieważ musiał odczytać testament przed wszystkimi osobami w nim zawartymi, a oprócz niej troje dzieci aktora było także spadkobiercami: Andres, Leonardo i Andrea.

Według Jorge Carbajala, wdowa po Andrésie Garcíi myślała, że ​​tylko ona i jej syn Andrés Portillo zostali objęci testamentem, i próbowała dowiedzieć się, co pozostawił zmarły aktor, więc zaproponowała notariuszowi „umowę”.

Ale notariusz odrzucił tę ofertę i powiedział mu, że skontaktuje się z dziećmi Andrésa Garcíi i powiadomi go, kiedy będą mogli umówić się na odczytanie testamentu.