3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marcos Razetti porzucił karierę medyczną dla technologii – El Heraldo de Juarez

Marcos Razetti to 24-latek, który postanowił porzucić studia medyczne, aby stworzyć własną drogę przez przedsiębiorczość w dziedzinie marketingu. Dzięki cyfryzacji mediów i przyspieszonemu procesowi, który miał miejsce podczas pandemii, był w stanie stworzyć czysto elektroniczne środowisko, z którego zarządza dzisiaj 6 projektami, które pozycjonują go jako obietnicę z Ameryki Łacińskiej. Dziś dzieli się swoją historią sukcesu w celu zmotywowania większej liczby młodych ludzi do odważnych działań i podjęcia własnego projektu bez konieczności wyprowadzania się z kraju, a wszystko to dzięki sieciom społecznościowym, gdzie miał okazję porozmawiać ze swoim PR Ora Luz Abrego, który mieszka w Mexico City i El Heraldo de Juarez.

Marcos Razetti urodził się w Argentynie. Rozpoczynając swoje pierwsze przedsiębiorcze przedsięwzięcie, gdy miał zaledwie 15 lat, dostrzegł okazję do sprzedaży T-shirtów i postanowił robić to od drzwi do drzwi. Chociaż jego rodzice nie zgodzili się z jego decyzją, trzymał się swojego marzenia, więc skorzystał z okazji, aby wziąć udział w kursie, który dał mu pierwsze narzędzia do stworzenia własnej agencji. „Mój pierwszy klient był bardziej jak nauczyciel. Wprowadzał mnie w pewne szczegóły, które mnie zawiodły. To był projekt krótkoterminowy, ale wymagało to dużo nauki. To właśnie to doświadczenie daje mi ideę rezygnując ze stopnia medycznego, aby całkowicie poświęcić się projektowi”.

„Zacząłem w biurze z komputerem w korytarzu moich rodziców. Obudziłem się bardzo wcześnie do pracy, poszedłem do college’u i wróciłem do pracy i wziąłem udział w kursach. Później opuściłem uniwersytet, aby całkowicie skupić się na tym, co mnie naprawdę pasjonowało ”, a to pozwoliło mu komponować swoją muzykę i wszystko, co przyciąga jego uwagę.

W swoim wieku zdał sobie sprawę z potrzeb, które istnieją, aby stworzyć dobry projekt przedsiębiorczy, dlatego postanowił zaoferować warsztaty, konferencje i kursy online, aby promować marzenie większej liczby młodych ludzi, którzy chcą być źródłem własnego biznesu. „Ludzie pytali o mój sekret i byli zainteresowani tym, co robię i jak dobrze sobie radzę, więc wzięliśmy na siebie prowadzenie kursów, na których znają najlepsze wskazówki dotyczące rozpoczęcia własnego biznesu, więc pojawiły się dwa kolejne projekty. Stanowią część wszystkich działań, które obecnie wykonuję.

READ  W Brazylii znaleźli szczątki nowego rodzaju mięsożernych dinozaurów

➡️ Otrzymuj najistotniejsze wiadomości od Chihuahua, Juárez i Parral bezpośrednio na swój adres e-mail. Zapisz się do naszego newslettera

Dla Marcusa pandemia oznacza wykładniczy wzrost w jego przedsiębiorstwie, gdzie wszystko stało się cyfrowe, co oznacza, że ​​wszystkie fizyczne bariery komunikacyjne zostały przełamane, a wraz z nim jego praca również przekroczyła granice. Moja praca zawsze była nieobecna, więc pandemia mnie nie dotknęła. Zauważyłem, że zmiany nastąpiły w moim szybkim rozwoju, ponieważ od tego momentu wszystko stało się cyfrowe. Pandemia dała mi możliwość tworzenia większej liczby projektów, ponieważ wszystkie są zbudowane na platformach cyfrowych, więc nie potrzebuję biurka, tylko komputer i biurko. To jest dokładnie to, co chcemy pokazać. Aby rozpocząć, nie potrzebujesz wielu zasobów fizycznych. Ten sam kamień zdał sobie z tego sprawę. Byliśmy zamknięci i pracowaliśmy w domu, więc potrzebujemy chęci i dobrego przewodnika, który powie nam, od czego zacząć” – powiedział.

Dziś Marcos Razetti jest właścicielem BlueHackers, Clarity Proits, Launch RF, Chatcloser i BH Partnership, gdzie realizuje swoje społeczne zaangażowanie na rzecz młodzieży Ameryki Łacińskiej, dlatego stara się dotrzeć do większej liczby krajów w celu zmotywowania każdego, kto o tym pomyślał. robili własne interesy i nie odważyli się. Chcę im wyjaśnić, że nie trzeba przeprowadzać się do innego kraju, aby rozpocząć pomysł. Trzeba tylko pragnąć, wytrwać, na to zapracować, nie poddawać się i nie słuchać tych, którzy mówią nam, że to niemożliwe. Jeśli wierzymy w siebie, wszystko jest możliwe. „My Latynosi mamy wiele do pokazania całemu światu i myślę, że wszystko, co dzieje się na całym świecie, pozwala nam na to, a nawet więcej” – podsumował.