3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marcelo Koceres walczy o międzynarodowy tytuł WBO w wadze średniej w Polsce

Marcelo Koceres walczy o międzynarodowy tytuł WBO w wadze średniej w Polsce

Były mistrz świata Marcelo „El Terrible” Goceres zmierzy się w najbliższą sobotę z niepokonanym Kazachstanem Meyrimem Nursultano i będzie próbował pozbawić go tytułu międzynarodowej wagi średniej World Boxing Organization (WBO) w głównym turnieju wieczoru. Transmisja billboardu na sygnałach kablowych TyC Sports i TyC Sports Play z Lublina w Hali Mosir, start o 18:00.

Urodzony w Coceres, Villaguay, Entre Ríos, mieszkaniec Buenos Aires, zawodowiec od lutego 2012 roku i mistrz IBF wagi superśredniej latynoskiej, latynoski mistrz wagi średniej (WBC i WBO, Fedebol WBA i argentyński wagi średniej, fedebol i WBO z NABO wagi superśredniej).

Jego rekord to 31 zwycięstw (17 KO), 4 porażki i 1 remis, obecnie zajmuje trzecie miejsce w argentyńskim rankingu wagi super-średniej i walczy o tytuł mistrza świata wagi super-średniej WBO, przegrywając przez TKO z Anglikiem Billym Joe Saundersem. W jedenastu rundach posiadanie przewagi nad jedną z kart.

Dodatkowo, 9 października przegrał bliską decyzję z niepokonanym lokalnym zawodnikiem nokautowym Edgarem Berlangą na T-Mobile Arena w Las Vegas.

Nursultanov, 29 lat, urodzony w Ayagos i mieszkający w Oxnard w Kalifornii, ma na koncie 17 zwycięstw (10 KO) bez remisu lub przegranej. Zajmuje piąte miejsce w rankingu wagi średniej WBO, ósme w WBC, 14. w WBA i 15. w IBF.

W swojej ostatniej walce 11 czerwca znokautował byłego argentyńskiego mistrza wagi super średniej Sebastiana Babesky’ego z Buenos Aires w Aktau w Kazachstanie w pięciu rundach przez techniczny nokaut.

czcionka: Dziesięć w grze – Thelam

READ  Prezydent RP zawetował kontrowersyjną ustawę medialną krytykowaną przez Stany Zjednoczone i inne kraje UE