2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marcelo Flores w Katarze World Cup 2022 z Meksykiem? Nie trzyj!

W meksykańskiej drużynie narodowej rozważają pilnowanie zawodnika Arsenalu U18, ale wciąż musi poprawiać swoją kondycję i unikać indywidualnych akcji.

wewnątrz Reprezentacja Meksyku Uważają to za trudne Marcelo Flores, Pomocnik Arsenalu do lat 18 może sięgnąć Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Z Tri Major, ponieważ uważają gracza za „indywidualnego” i brakuje mu fizycznego aspektu.

„Wkładają Flores Do 2022 r. z największym… to może być sztab techniczny Martino Widzę to, ale nic więcej”. ESPN cyfrowe Wewnątrz trójkolorowy.

Źródła w Tricolor zauważyły, że „w drugorzędnych (wyborach) nie chcą tego umieszczać, ponieważ mówią, że jest to zbyt indywidualistyczne, a teraz okazuje się, że jest to„ zjawisko ”.

„Możesz z nimi porozmawiać, a powiedzą ci, że jest bardzo indywidualistą. 'Człowiek’ nadal nic taktycznie nie rozumie, a teraz okazuje się, że starają się o najstarszego… Nie trzeć!”.

Obraz Marcelo Flores Był niedawną postacią w meksykańskiej drużynie U-20, która zdobyła pierwsze trofeum Pucharu Rewelacji 2021, po tym, jak gracz Arsenalu strzelił gola w dwóch meczach z Brazylią i Stanami Zjednoczonymi.

Źródło wyjaśniło, że 18-latek waży tylko 50 kilogramów, więc „Czy możesz sobie wyobrazić pierwszego kopniaka, jaki uderzyli go w Globalizm? Idziesz do ogrodzenia.”

Warto zauważyć, że dzień wcześniej Flores optymistycznie oceniał swoją zdolność do zapewnienia sobie miejsca w Reprezentacja Meksyku kierowana przez Gerardo Martino.

Zapytany, kiedy zapadnie decyzja o wyborze, odpowiedział: „Myślę, że jak będą nazywać mnie starszym i poczuję się komfortowo, to będę się cieszył graniem dla wybranego przeze mnie kraju”.

Obraz Marcelo Flores Potwierdził również, że jego ojciec już z nim rozmawiał. „Niania” Martino.

READ  Vito Chicharito w reprezentacji Meksyku