2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

MAPFRE, świadoma zdrowia psychicznego swoich pracowników, oferuje Plan Zdrowia Psychicznego

MAPFRE, świadoma zdrowia psychicznego swoich pracowników, oferuje Plan Zdrowia Psychicznego

plan Wzmocnij się! Jest to projekt opracowany przez firmę MAPFRE, skierowany do jej pracowników w Hiszpanii, którego głównym celem jest dbanie o zdrowie psychiczne każdego z nich. Ponieważ sprzyjające środowisko pracy i dobry stan zdrowia zapewniają sprzyjające środowisko pracy.

Po pandemii Covid-19 zainteresowanie zdrowiem psychicznym i problemami z nim związanymi wzrosło wykładniczo. zatem, Mabfer Rusza Potnciate Plan! Mając na celu rozwój obszaru zdrowia psychicznego swoich pracowników, w ramach zdrowego modelu firmy, łączącego aspekty społeczne, osobiste, rodzinne i zawodowe.

Aby osiągnąć efektywność projektu i poprawić stan zdrowia pracowników, program ten obejmuje dwa kierunki działania. Z drugiej strony, aby pokazać i docenić narzędzia, które MAPFRE już zapewnia swoim pracownikom w celu poprawy ich samopoczucia psychicznego, aby lepiej się z nimi zapoznali i mogli się do nich zwrócić w razie potrzeby. Wśród nich firma ubezpieczeniowa ma własne usługi, które specjalizują się w pomocy psychologicznej, w ramach której pracownikowi oferuje się wsparcie, ocenę psychologiczną, osobistą opiekę i kontynuację lub program pomocy pracowniczej (PAE), z całodobową opieką zewnętrznych specjalistów .

Drugi strumień pracy będzie obejmował dostarczanie wysokiej jakości treści i zasobów, które pozwolą pracownikom przejąć kontrolę nad własnym zdrowiem psychicznym. W związku z tym w latach 2023-2024 zostanie wdrożonych kilka działań, aby zapewnić ciągłość planu, takich jak wydarzenia Potnciate, przygotowanie materiałów informacyjnych lub przewodników z inspirującymi najlepszymi praktykami.

Wzmocnij się! Został on wręczony pracownikom firmy w czwartek, 20 kwietnia, przez Roco Aragonsa, Dyrektora ds. Zasobów Ludzkich w MAPFRE IBERIA, w siedzibie MAPFRE w Majadahonda. Podczas wydarzenia, które odbyło się osobiście i za pośrednictwem transmisji na żywo, dr Nazareth Castellanos, neurolog, wygłosił wykład zatytułowany „Zdrowie psychiczne, od ciała do postawy”. możliwość zadawania pytań ekspertowi

Rocco Aragones mówi: „Naszym celem w tym planie jest między innymi promowanie dobrostanu psychicznego, towarzyszenie ludziom, poprawa środowiska pracy i zwiększenie zaangażowania w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju (3 i 8) w ramach planu zrównoważonego rozwoju MAPFRE, który skupia się wokół hasła #LaParteQueNosToca”.

MAPFRE to standardowa firma ubezpieczeniowa w Hiszpanii, z ponad 7 milionami klientów, około 11 000 pracowników i ponad 3000 biur w całym kraju.

READ  Trzymaj serce z dala od testu wirusowego i dowiedz się, co jest w tobie: nie uwierzysz w to, co ci mówi | Wirusowe wyzwanie | Test psychologiczny | wirusowe | kierunki | Meksyk | MX | Meksyk

W ramach Planu Zrównoważonego Rozwoju na lata 2022-2024, zgodnie z koncepcją #LaParteQueNosToca, MAPFRE przyczynia się do dobrobytu ludzi poprzez innowacyjne produkty i usługi promujące zdrowy tryb życia oraz ułatwiające i poprawiające dostęp do elastycznej i skutecznej opieki zdrowotnej.

* Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, zachęcamy do obserwowania nas Świergot
I zapisz się do naszego codziennego newslettera.

HRCyfrowy