30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mam trzy AirTag i każdy ma inną żywotność baterii: oto dlaczego

Kilka lat temu Apple ogłosił AirTag: bardzo poręczne małe urządzenie do śledzenia kluczy, portfela, walizki, a nawet twojego kota (tego rodzaju, który uwielbia Steve Wozniak). Po skonfigurowaniu naszej konfiguracji wystarczy uzyskać dostęp do wyszukiwania na naszym iPhonie i możemy sprawić, by dzwonił lub Dokładnie poznaj odległość i kierunek, w którym się znajdujesz.

Działa na tej samej baterii, co większość zegarków na rynku. Są bardzo wydajne, ponieważ wykorzystują protokół o nazwie Bluetooth LE, co oznacza niską energię (po hiszpańsku niska energia). Jednak wielu zastanawia się dokładnie Jak często zaleca się wymianę baterii AirTag. mówimy ci.

Zależy to od wielu czynników

Według Apple, AirTag właśnie dostał nową baterię Powinno to trwać około roku. Oczywiście zależy to od wielu czynników, takich jak jakość używanej baterii, przeznaczenie urządzenia i innych czynników, takich jak temperatura miejsca, w którym się znajduje, a nawet ciśnienie atmosferyczne, w którym jest usytuowany. narażenie.

Osobiście mam trzy AirTagi. Jeden na klucze, jeden na tornister i jeden na walizkę. Używam go prawie odkąd został ogłoszony i zdecydowanie został zauważony Czynniki zewnętrzne mają największy wpływ na żywotność baterii przed koniecznością zmiany.

Jestem osobą, która z niesamowitą łatwością gubi klucze. Nie wiem, ile setek euro AirTag zaoszczędzi mi kopii, ale trochę na pewno. Chodzi o to, że często używam tego w ten sposób, Bateria nie osiąga tego roku, o którym Apple mówił, wprowadzając ją w 2021 roku. Z drugiej strony używam torby tylko podczas podróży. Przez resztę czasu AirTag nie porusza się ani nie jest wystawiony na działanie słońca ani niczego innego, a ja nadal nie musiałem wymieniać baterii ani razu, mimo że kupiłem ją w tym samym czasie co moje klucze.

READ  Sztuczka WhatsApp: Jak aktywować tryb „szpiegowania” aplikacji? | gra sportowa

Kupiłem AirTag w plecaku trochę później, około rok temu, i tylko raz musiałem wymienić baterię. Używam go mniej niż kluczy, ale częściej niż torebkia bateria działała przez rok, zgodnie z szacunkami podanymi wówczas przez Apple.

Krótko mówiąc, nie ma dokładnej odpowiedzi na pytanie, jak długo działa bateria AirTag. Normalną rzeczą jest to, że jest to przez cały rok, ale jeśli używasz go mniej lub bardziej, jeśli pozwolisz mu na słońce lub nie i inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, może się bardzo zmienić. To wspaniałe urządzenie, które w pewnym momencie uratowało nas wszystkich przed kłopotami Musisz upewnić się, że zawsze masz baterięNie będzie, gdy będziemy tego potrzebować, widzimy, że zniknęło.

w Applesphere | Tego właśnie używamy AirTag w zespole Applesfera i Xataka: portfel, klucze, a nawet motocykl