30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Malkorsata Sumovska kręci nowy film o Polsce

Guadalajara /

Wśród różnych klas podstawowych do kontynuacji FICGWczorajsza sesja uświetniła przemówienie Malkorsaty Sumowskiej, która zostanie uhonorowana za to spotkanie z Mayahuel International. Podczas jego przemówienia Zapowiedział, że jednym z jego planów jest zrobienie w najbliższym czasie filmu, który będzie opowiadał najbardziej konkretnie o jego ojczystej Polsce.

„Skoncentruję się na polskiej kinematografii, opowiem o moim kraju, drodze od komunizmu do kapitalizmu, do wolności, z pewnymi fragmentami mojego dzieciństwa i poświęcę się produkcji i reżyserii tego filmu do końca przyszłego roku. . Chcę powiedzieć coś o swoim kraju, a potem spróbować wejść do anglojęzycznego świata, zacząłem pracować po angielsku, chcę pracować od nowa”, skomentował.

„Jak to jest być kobietą na ekranie?” W wystąpieniu pt. Powiedział, że na początku swojej kariery nigdy nie myślał o tej różnicy płci. Stwierdził, że nigdy nie planował kręcić filmów i sam zaczął to robić.

Skomentował, że ważne jest, aby wiedzieć, co chcesz zrobić. Zasugerował młodym filmowcom, że powinni. Na przykład powiedział, że odrzucił wiele ofert prowadzenia projektów na scenie, ale je odrzucił. Powiedział, że serial ma ograniczoną żywotność na scenie. „Życie jest tak krótkie, że nie przyszłoby mi do głowy pracować przez dwa lata nad takim projektem, w którym reżyser zawsze stawiałby obok siebie reżysera reklamy i mówił mu, co ma robić.”, Powiedział, że chce wolności i nawet sposób, w jaki pracuje jest przeciwieństwem tego, jak pracuje w kinie. Wzywa zespół do filmu i mówi, że tak się robi, a kiedy jest na scenie inaczej, dzwonią do reżyserów i wszystkich zaangażowanych w produkcję i mówią im, co mają robić.

„Teraz, kiedy wiem, co robić emocjonalnie, nie chcę tracić czasu” – powiedział. W końcu potwierdził swoje uczucie do Meksyku i poprosił publiczność o robienie selfie.

READ  Siatkówka: druga porażka Polski z Japonią, Brazylia powstrzymała Stany Zjednoczone

Publiczność pochwaliła też wczoraj jego najnowszy film Nigdy więcej nie spadnie śnieg Z Alecem Ulkoffem, Agathą Kulesą, Jerseyem Nasirovskym i Veronicą Rosatti opowiada historię masażysty, który przyjeżdża do miasta i okoliczności, które prowokują jego obecność wśród niektórych członków społeczności.

Działania FICG potrwają do 18 czerwca. Dodatkowe informacje na temat ficg.mxI w oficjalnych mediach społecznościowych