23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Małgosia Valdez jest załamana, jej mąż rozwiódł się z nią, ale ona chce na niego poczekać!

W lipcu 2020 ujawniliśmy, że mąż Małgosi Valdez, od 45, Lionel Clerc, 40, był w Rozwiązanie dotyczące procesu prawnego w Szwajcarii Od 2010 roku za oszustwa i kradzieże.

Zostań wolontariuszem w swoim kraju. Ale powiedzieli mu, że aby naprawić swój błąd, będzie musiał zapłacić ponad cztery miliony pesos za pracę lub spędzić półtora roku w więzieniu, więc wolał to pierwsze.

Jedna z przyjaciółek Małgosi opowiada nam, że dystans zniszczył aktorkę i że nawet modelka zaproponowała już rozwód, żeby odbudować swoje życie:

Co się stało z mężem Małgosi?

„Leo w Szwajcarii nadal płaci karę nałożoną na niego przez władze tego kraju: pracować, aby naprawić swój błąd; jednak wciąż ma przed sobą długą drogę, aby pokryć swoją część oszustw w wysokości czterech milionów pesos, które popełnił w 2010.”

-Co mówisz?

Małgosia starała się mu pomóc, wysyłając go nawet w pobliże MDP; chce, aby władze szwajcarskie dopilnowały, aby się podporządkował, a tym samym dały mu więcej możliwości przyjazdu do Meksyku, aby się z nimi zobaczyć.

– Od jak dawna się nie widzieliście?

„Ostatni raz widzieli się w grudniu, spędzili razem wakacje; on nie przyjeżdża często, ponieważ ma tylko jedną przepustkę w roku na wyjazd z kraju, a podróż wiąże się z wydatkami, których teraz nie może ponieść. „

Poszedłeś go zobaczyć?

„Chciał to zrobić, ale nie starczyło mu czasu, bo ma kilka projektów i musi znać swoją firmę i syna. To wprawiło ją w depresję, bo tęskniła za jak najszybszym powrotem męża.”

– Powiedział, że często ją widuje…

„Zawsze chciał udawać, że nic złego się nie stało i że był szczęśliwy. Codziennie rozmawiają ze sobą, ale ona zawsze płacze, bo mówi mu, że czuje się bardzo samotna i że nie wyszła za mąż, żeby być w związku na odległość poza tym chciała zajść w ciążę, ale z nim z daleka To byłoby niemożliwe Małgosia jest pod presją, bo czuje, że jego zegar biologiczny idzie do przodu, a Leo niestety mówi mu, że powrót do Meksyku może potrwać co najmniej pięć lat. „

READ  Gotoubun no Hanayome może nie dotrzeć do Ameryki Łacińskiej - Kudasai

-naprawdę?

„Wszystko to sprawiło, że była bardzo zdezorientowana i smutna, więc Leo złożył ofertę, w której Małgosia została zraniona jeszcze bardziej… Leo zasugerował jej rozwód i wolność, aby mogła odbudować swoje życie. To oczywiście nie podobało się Małgosi, bo chociaż wiedziała, że ​​robi to z miłości, to jednak nie widzi już swojego życia bez niego, bo go kocha.”

Małgosia

– Cóż za trudna sytuacja! …

Leo zachowywał się bardzo szlachetnie, bo nie chciał już widzieć jej cierpienia ani wiedzieć, że jest samotna, zależy mu tylko na jej szczęściu, powiedział jej też, że kiedy skończy rozwiązywać swój problem w Szwajcarii i wróci, mogą wznowić swoje związek, jeśli pozostanie samotna. Nie chciał, żeby czuła się z kimś związana. To nie będzie trwało długo”.

-Co odpowiedziałeś?

„Powiedz mu, że jest szalony, że jedyną osobą, którą kocha, jest on, że nie będzie miał oczu na drugiego mężczyznę i że będzie na niego czekał tak długo, jak będzie potrzebny. Małgosia przytula się do niego i robi sobie krzywdę”.

Małgosia mówi, co mówi powiedzenie: „Szczęśliwy w pieniądzach, ale pechowy w miłości” …

„Zgadza się, przyznała, że ​​są chwile, kiedy czuje się zagubiona i wszystko jest krytyczne, nie ma nic i czuje się pusta; kiedy myślała, że ​​właściwy mężczyzna wszedł w jej życie, odszedł z powodu jej błędów z przeszłości, nic z tego nie było łatwe dla jej – zakończyła.

kocham