2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mała sukienka Oscara de la Renty, w której olśniła Adele

Adele Jest w jednym z najlepszych momentów swojej kariery. Po premierze jej nowej piosenki „Easy On Me” i po tym, jak oszołomiła publiczność w transmisji swojego nowego programu telewizyjnego „Adele One Night”, piosenkarz Brytyjczycy trzymają się Eid Specjalne wydanie jego nowego albumu „30”. Na to kameralne wydarzenie w towarzystwie kilku najbliższych przyjaciół ubrał się niesamowicie Sukienka mini Oscar de la Renta.

Dzisiaj w przeszłości Powiemy Ci wszystkie szczegóły tego eleganckiego kawałka.


Zdjęcie: Instagramadele

Jak wyglądała sukienka od Oscara de la Renta, którą nosiła Adele?

ten sukienka Jest częścią kolekcji Wiosna 2022 od Oscar de la Renta, jedna z najstarszych firm modowych z najwyższej półki.

Od momentu założenia przez słynnego dominikańskiego projektanta o tym samym nazwisku, firma prezentowała swoje ubrania na jednych z najbardziej prestiżowych pokazów mody na świecie. Globalizm.

Firma zaprezentowała swoją kolekcję dopiero we wrześniu ubiegłego roku wideo, które zostało nagrane na ulicach Nowego Jorku w rytm muzyki współczesnej celebrytki: Billie Eilish.

W szczególności sukienka, którą nosiłam Adele Na swojej imprezie jest Przepona Asymetryczny krój z pomarańczowymi, brązowymi i srebrnymi nadrukami.

adele-sukienka-oscar-de-la-renta.jpg
Zdjęcie: Instagramadele

Według oficjalnej wersji Instagram z Oscar de la Renta, Ten sukienka To zestaw z cekinami w stylu Dzikiej Truskawki.

Całość składa się z ekscentrycznego i eleganckiego wzoru z poziomkowych zygzakowatych bursztynów i srebrnych cekinów, które wkradają się w tiulową sukienkę.

Tutaj możesz obejrzeć film z procesu projektowania tej wspaniałej sukienki.

sukienka-oscar-de-la-renta.jpg
Kino: www.oscardelarenta.com

Rękawy i postrzępione krawędzie dają sukienka Ten idealny wywrotowy dotyk dla piosenkarza takiego jak Adele.

Według strony sklepu Moda Operandi, cena tego wynosi sukienka To 7290 dolarów. Co odpowiada około 151 808 meksykańskich peso przy obecnym kursie wymiany. Chociaż należy zauważyć, że ta pozycja ukaże się na rynku dopiero w przyszłym roku.

READ  Alec Baldwin przypadkowo zabija kobietę i rani mężczyznę rekwizytem na planie „Rdzy”.

Koktajle i płacz

Wystąpiła 33-letnia piosenkarka sukienka W serii zdjęć zamieszczonych na jego koncie Instagram. Napisał: „Koktajle i płacz wszędzie”. Adele W opisie sugerującym, że był to bardzo emocjonalny wieczór w gronie najbliższych. Faktem jest, że widać drastyczną zmianę, jaką piosenkarka wykazała w ostatnich miesiącach po jej ogromnej utracie wagi. W niedawnym wywiadzie z Oprah Winfrey, Adele Opowiedział, jak udało mu się schudnąć 45 kilogramów w intensywnym reżimie ćwiczeń. Podkreślił, że jest to procedura radzenia sobie z lękiem i łagodzenia uczuć po zakończeniu małżeństwa.

Odniósł się jednak również do kontrowersji, które spowodowały jego zmianę. „…Moje ciało było uosobieniem przez całą moją karierę. Jestem za duży lub za mały. Ale nie jest moim zadaniem sprawdzanie, jak ludzie myślą o swoim ciele. nie moja praca. Próbuję zapytać Moje życie. Nie mogę dodać kolejnej troski.”

przy okazji, Adele Jego nowy album ukaże się 19 listopada.

Czytaj więcej: 5 wskazówek, jak zapobiegać wypadaniu włosów w tym sezonie

W każdy piątek otrzymujemy Hello Weekend, nasz biuletyn zawierający najnowsze informacje o gastronomii, podróżach, technologii, motoryzacji, modzie i urodzie. Zapisz się tutaj: https://www.eluniversal.com.mx/mi-cuenta