24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Mała dziewczyna Diego Maradony ujawnia preferencje Fidela Castro

Mavis Alvarez i Diego Maradona z Fidelem Castro

Kiedy Kubańczyk Mavis Alvarez Zaczął flirtować z Diego Maradona Miał zaledwie 16 lat i poznał gwiazdę futbolu Fidel Castro. W ciągu 25 lat przypomniał pierwszy kontakt z kubańskim dyktatorem i ujawnił prośby gracza.

W wieku 41 lat Mavis udzieliła wywiadu Ameryka TV, kanał 41 z MiamiStany Zjednoczone, który jest emitowany w serii czterech rat. Niedawno Kubańczyk ujawnił, że pierwszy raz rozmawiała z prezydentem, ponieważ potrzebowali mu zielonego światła, aby mogła polecieć do Argentyny, aby obejrzeć mecz honorowy, który odbył się w La Bombonera 10 listopada. 2001, aby zakończyć karierę piłkarską Dieza.

„Jedynym sposobem podróżowania było pozwolenie rodziców, którzy mieli co najmniej 18 lat, lub przez Fidel” Mavis zaczęła opowiadać. Według niego, kiedy spotkał Fidela, Maradona miał dwa cele: z jednej strony pozwolić jak najmniej na wyjazd na imprezę, a z drugiej „sprzedać mu dom na Kubie, w Hawanie lub Varadero”.

Mavis powiedziała, że ​​Fidel dał mu pozwolenie na podróż. „Moja matka podpisała, prawdopodobnie mój ojciec musiał podpisać (ponieważ była nieletnia), ale Fidel wyraził zgodę i podpis mojego ojca nie był konieczny” – powiedziała kobieta, która powiedziała w innej części wywiadu. Popadł w nadmierne spożycie narkotyków i alkoholu w wyniku swojego związku z piłkarzem.

Ponadto przed pytaniem dziennikarza Kubańczyk przypomniał sobie okazję, „gdzie Castro położył na niej rękę” i skomentował Maradonie „jak poznał tę piękną dziewczynę”. Według Mavis, Argentyńczyk zareagował usunięciem ręki. — No to zejdź, zejdź — powiedział — a Fidel zaczął się śmiać.

A jeśli chodzi o dom, wyjaśnił, że „nigdy nie znał” rezydencji Maradony na Kubie „i nie wiedział o jej istnieniu”. „Myślałem, że nie dali mu go, ponieważ Diego chciał go kupić, nie chciał go w prezencie” – powiedział, wyjaśniając, że mimo to Fidel uparł się, żeby mu go dać.

READ  Niemcy gotowe do powrotu do „domowego biura” przed nową falą COVID-19

Później powiedziała, że ​​z tego, co wiedziała, prawdą było, że Diego był stale obserwowany przez kubańskie służby bezpieczeństwa, do tego stopnia, że ​​jego kierowcą był „ktoś, kogo Fidel oddał pod jego opiekę”. O tym powiedział też, że ten agent nigdy nie próbował odebrać jej futbolistce, mimo że była nieletnia.

Dodatkowo, zapytana o polityczne zainteresowania gracza, odpowiedziała: „Może trochę lubię politykę, ale niewiele o niej wiem”.

Wideo | Diego Maradona Jr. „złapał” jego miłość do Argentyny