2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Majo Aguilar rozpoczyna zaloty z mężczyzną o 16 lat starszym od niego; Poznaj „nowego” członka dynastii Aguilar

Nie jest tajemnicą, że Dynastia Aguilarów Ugruntował swoją pozycję jako największy przedstawiciel meksykańskiego regionalnego gatunku, ponieważ wielu jego członków występuje w muzyce narodowej, a single słyszą we wszystkich cyfrowych aplikacjach muzycznych.

obecnie , Nazwisko Aguilar Dobrze reprezentowane Dziecko Aguilar I ich dzieci: Angela i Leonardo. Co więcej, Magu Aguilar Córka Antonio Jr., zyskała także przestrzeń na terytorium Meksyku.

To właśnie napisy „Nie będę płakać”, „Jak pięknie” i „Moje przeznaczenie cię kochać” przykuły uwagę mediów po tym, jak potwierdzono, że miała romans z kimś powyżej 17 roku życia. ona ma.

Majo Aguilar otwiera drzwi zaręczyn

Okazuje się, że meksykańska piosenkarka muzyczna zaskoczyła wszystkich w showbiznesie, potwierdzając, że miała romans z piosenkarką. Dziwne, Jill Cerezo, jeden z najważniejszych propagatorów muzyki rockowej w Meksyku.

bez trzymania czegokolwiek, Magu Aguilar Wyjaśniła, że ​​dziwnie bardzo lubi 16-letnią piosenkarkę, więc wiadomość zaskoczyła rodziców członka rodziny Aguilarów, powiedziała Reformie w wywiadzie.

Kuzynka Angeli Aguilar potwierdziła, że ​​jest całkowicie „przywiązana” do egzotycznej piosenkarki, ponieważ wspiera ją przez cały czas w różnych projektach muzycznych, które robiła.

Kim jest Jill Cerezo z Kinki?

Natychmiast po potwierdzeniu wiadomości użytkownicy sieci społecznościowych podjęli się zbadania i dowiedzenia się nieco więcej o „nowym członku” Dynastia AguilarówJeden z najpopularniejszych dzisiaj.

Na swoim koncie na Instagramie rocker ma ponad 77 tysięcy obserwujących, którzy mają okazję dowiedzieć się więcej o jego życiu prywatnym. Dziwne, że do tej pory nie ma żadnych zdjęć ze swoim obecnym romantycznym partnerem.

Popularna piosenka osiągnęła dużą część swojej popularności dzięki sukcesom, takim jak „Hasta quemarnos”, „Una linea de luz” i „Negro día”, single Kinky.

Czytaj

„Myślę, że Angela się nie uda”: Magu Aguilar przyznaje, że jej kuzynka nie ma talentu; To był żart | Wideo

READ  Problemy ekonomiczne? To właśnie robi Mariana Gonzalez, aby utrzymać dobre samopoczucie

„Nie jesteś ani Fernandezem, ani Aguilarem”: Sandra Echeverria potępia dyskryminację w meksykańskim regionie | Wideo