28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Madryt zasługuje na karę Mbappe”

Real Madryt nalega na podpisanie kontraktu z Francuzem Kylianem Mbappe, a sytuacja niepokoi Leonardo, dyrektora sportowego Paris Saint-Germain

Brazylijczyk Leonardo Nascimento de Araujo, dyrektor sportowy Paris Saint-Germain, potępił, że Real Madryt „od dwóch lat mówi publicznie” o Francuzie Kylianie Mbappe i że za to „należy go ukarać”.

„Gdyby istniała maszyna, która mierzy emocje, zrozumielibyście, czym jest PSG. Różnica nie wynika z pieniędzy, ale z szybkości podejmowania decyzji. by”, powiedział Leonardo na festiwalu sportowym, który zorganizował. „Leonardo na festiwalu sportowym, który zorganizowałGazzetta dello sport”.

„Mbappe jest jednym z najlepszych graczy na świecie i chcemy, żeby został. Jest klejnotem, chcesz go przytulić, nie możemy być bez niego. Jeśli będzie pracował, Lionel Messi i Neymar Jr będą czymś wyjątkowym, ” on dodał.

22-letni Mbappe ma kontrakt z Paris Saint-Germain do 2022 roku, ale latem ubiegłego roku poprosił o przeniesienie się do Realu Madryt. Klub z Madrytu zaoferował do 180 milionów euro, próbując go podpisać, ale drużyna z Paryża je odrzuciła.

Leonardo skrytykował również prezesa La Liga Javiera Tebasa za krytykę wyników Paris Saint-Germain na rynku transferowym.

Nie rozumiem, dlaczego mówi o nas, jest prezesem La Liga i nie ma nic wspólnego z PSG“, Powiedziała.

Paryski klub osiągnął tego lata rynek transferowy milionerów i wzmocnił swoją drużynę Lionelem Messim, Hiszpanem Sergio Ramosem, Włochem Gianluigim Donnarummą, Holendrem Jorginho Wijnaldumem i Marokańczykiem Achrafem Hakimi.

– Pozyskaliśmy graczy, którzy wywarli istotny wpływ, chociaż wielu z nich oddało za darmo. Nie możemy powiedzieć, że nie chcemy wygrać Ligi Mistrzów, jeśli tak się stanie, będzie to coś wyjątkowego w Paryżu – powiedział. powiedział.

READ  Proszą sportowca paraolimpijskiego o ślub w deszczu i na torze Tokio 2020