14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Madero Civil Hospital bez stomatologii i medycyny ogólnej z powodu Covid

Miasto Madero /

Bez możliwości aktywowania usług stomatologicznych i ogólnych w szpitalu cywilnym „Dr. Heriberto Espinosa Rosales” w Ciudad Madero, wynikający ze wzrostu liczby przypadków COVID-19 w podmiocie i słabej infrastruktury, którą posiada.

Poinformował o tym dyrektor szpitala Francisco Castaneda Cruz Nie doszło do nowej epidemii koronawirusa wśród uzwiązkowionych i zaufanych pracowników służby zdrowiaUdało się to osiągnąć poprzez wdrożenie skutecznego protokołu zdrowia przy głównych wejściach.

przyznaję Choroba zmusiła ich do dalszego zaprzestania świadczenia usług stomatologicznych i ogólnych, mimo że wymagali tego beneficjenci.którzy już zwrócili się na piśmie do administracji o jak najszybszą ich reaktywację.

„Pandemia COVID-19 wymusiła zawieszenie niektórych usług, aby zapobiec jakiejś infekcji między pracownikami służby zdrowia a beneficjentami udającymi się do szpitala cywilnego Ciudad Madero”.

Ponieważ jednak te dwa obszary wymagają większej bliskości między klinicystami a pacjentami, ryzyko infekcji jest bardzo wysokie, dlatego Ministerstwo Zdrowia w Tamaulipas wskazało, że pozostają one nieaktywne.

Pracownik służby zdrowia podkreśla, że ​​podczas pandemii COVID-19 pierwszeństwo przyznano nagłym wypadkom szpitalnym i triage oddechowym Bez jakiejkolwiek dyskryminacji i przestrzegania przepisów zdrowotnych, aby uniknąć ewentualnego wybuchu infekcji w okolicy.

„W Veracruz, San Luis i Tamaulipas nie ma oddziału dla pacjentów, wręcz przeciwnie, opieka świadczona właścicielom praw jest spójna i podlega najsurowszym protokołom zdrowotnym”.

READ  Dowiedz się o najważniejszych chorobach przenoszonych drogą płciową w hipotetycznych czasach i czasach epidemii