2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Łukasz Podolski jest nadal aktywny i strzelił największego gola w polskiej lidze; Jego towarzysze nie mogli w to uwierzyć

2022-11-06

Piłka nożna nie kończy się z wiekiem, to udowodniono Lucas PodolskiPrawdziwy strzelec w wieku 37 lat Cornik Jabrez Ligi Polskiej.

Balotelli kradnie show: pięć bramek, jedna piekielna gra i Rabona, która okrążyła świat

Odkąd odszedł Antalyaspor Od Turcji dwa lata temu wielu kibiców myślało, że niemiecki napastnik już zawiesił buty, ale w ten weekend pojawił się ponownie z piękną bramką.

Podolski Bramkarz spojrzał, by wziąć piłkę za pomocnikiem Chodźmy Był z przodu i zdecydował się pokonać go lewą nogą, aby dokończyć posyłanie piłki w tył siatki.

Gol Teutina wprawił kibiców w szał na Stadionie Miejskim, a jego koledzy z drużyny i trener byli zaskoczeni golem.

cel Podolski Był tam pokój o nazwie KórnikWygrał 4-1. Ponadto był to jego drugi gol w sezonie, drugi napastnika z polskim klubem, do którego trafił w 2021 roku.

Lucas Urodził się w Polsce, ale naturalizował się w Niemczech, więc grał z „Mannschaft” na trzech mistrzostwach świata, w tym w Brazylii 2014, gdzie zdobyli tytuł mistrza. Na poziomie klubowym to się rozwinęło Kolonia I lśnił Bayern Monachium Tak Arsenał. Był w drodze Inter Mediolan Tak Galatasaray.

READ  Światowa Organizacja Zdrowia wezwała do opieki psychiatrycznej dla uchodźców ukraińskich przybywających do Polski