18 kwietnia, 2024

Luis Suarez obraził Chulo Simeone po trzeciej porażce Atlético Madryt z rzędu

Luis Suarez opuszcza boisko zły na Cholo Simeone, ponieważ zastąpił go w drugiej połowie

Atlético Madryt przegrało trzy mecze z rzędu. To bardzo rzadkie dla zespołu, którym kieruje Diego Simeone. Po raz pierwszy zdarzyło mu się to w grupie pościelowej. Za złą passą wybuch wściekłości ujawnił fragmenty, które dotarły do ​​dwóch głównych twarzy zespołu. Ponieważ hiszpańskie media zwróciły uwagę na złość Luisa Suareza na argentyńskiego trenera.

Mecz z Sewillą zaczął się słabo dla Atletico Madryt. Chorwat Ivan Rakitic wyprzedził mieszkańców Sanchez Pizjuan. Wyrównanie przyszło przed końcem pierwszej połowy. Drużyna jednak nie miała piłki i trudno było im dotrzeć do bramki przeciwnika. Dlatego, grając zaledwie 11 minut drugiej połowy, Simeone zdecydował się zastąpić Luisa Suareza. W jego miejsce postawił Brazylijczyk Mateus Cunha.

Zaznacz to & # xe1;  rez & #xf3;  cel w & # xfa;  Ostatnie dziesięć meczów i Simeone rozpoczął & # xf3;  Poszukać alternatyw

Suarez strzelił tylko jednego gola w ostatnich 10 meczach, a Simeone zaczyna szukać alternatywy

Urugwaj nie zareagował dobrze. Idąc na bok pola, ściągnął ją z kierownika. „Ty brudny idioto. Zawsze taki sam” – narzekał, dając do zrozumienia, że ​​to się ciągle zmienia.

Rzeczywistość wskazuje, że Suarez rozegrał w obecnym turnieju 17 meczów i sześciokrotnie był rezerwowym. Był zmieniany osiem razy iw zaledwie dwóch meczach udało mu się ukończyć 90 minut. Jego wydajność nie jest dobra. W rzeczywistości W ostatnich 10 meczach strzelili tylko jednego gola. Ostatni był przeciwko Valencii w zremisowanym 3:3 7 listopada.

Gdyby zły prezent drużyny został dodany do słabej passy Urugwaju, kombinacja byłaby wybuchowa. Atletico Madryt zremisowało między porażkami z Majorką (1-2), w klasyce z Realem (0-2) iw sobotę z Sewillą (1-2). Trzy spotkania popchnęły go na piąte miejsce w tabeli, co sprawiło, że na razie odpadł z eliminacji Ligi Mistrzów.

READ  „Nie jestem niczego pewien”

Suarez, co? Decydował o wygraniu ostatniej ligi hiszpańskiej z 21 golami, W tym sezonie ma siedem bramek. Liczba jest poniżej jego średniej, ale nie wygląda na to, żeby był taki zły, zanim trafi do połowy sezonu.

Jak na zestaw materaców jest to bardzo niekonsekwentny sezon. Jego słabe występy w La Liga pogorszyły trudności w Lidze Mistrzów. Tam musiał walczyć do końca, aby osiągnąć cudowną ocenę po dodaniu zaledwie siedmiu punktów w sześciu meczach. W przyszłym roku będzie musiał zmierzyć się w 1/8 finału z Manchesterem United Cristiano Ronaldo.