18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Luis Miguel Series: 5 wspaniałych odkryć do zwiastuna sezonu 3 | Meksykańskie słońce | Seria Netflix | nnda nnlt | Sława

Jaki będzie sezon 3 ..? ? „Słońce Meksyku” ponownie zabłyśnie na Netflix, dostarczając sześć nowych rozdziałów z Diego Bonitą w roli głównej i kończąc serię biografii. Piosenkarz zaprezentuje swoją osobistą stronę, taką jak historia miłosna z Mariah Carey i inne ekscytujące momenty aż do chwili obecnej artysty.

pytania i odpowiedzi: Jak dobrze znasz serial „Luis Miguel”?

ten o życiu Luismi Obiecuje znacznie przekroczyć poziom pierwszej partii niespodzianki I chwile intrygi i wpływu. W tym celu nowa i ostatnia odsłona powieści dała pewne światło.

Pierwszą rzeczą, którą zauważa się, jest Opis co zrobiłeś Luis Miguel, który wygląda bardzo podobnie do dzisiaj. Makijaż i interpretacja aktora przypominają „meksyk słońce„.

więcej informacji: Luis Miguel i kiedy pod koniec koncertu goni Ericę Boinville

Produkcja telewizyjna zostanie w ten sposób wydana w następnej kolejności Czwartek, 28 października przez Netflix, ze zmienioną obsadą i powrotem złoczyńcy, który sprawił, że produkcja telewizyjna stała się tak popularna, że ​​zadebiutowała 22 kwietnia 2018 roku.

Jakie są implikacje filmu promocyjnego trzeciego sezonu „LUIS MIGUEL, SERIA”?

kryzys finansowy

Jednym z wątków narracyjnych trzeciego sezonu „Luis Miguel, serial” będzie Kryzys finansowy w „Sol de Mexico”. Dowiemy się dokładniej, kiedy Luismi będzie miał wobec tego idealną równowagę i jak może stracić to, co wygrał w ciągu czterech dekad swojej kariery.

„Będąc w teraźniejszości, ryzykuje utratę tego, co budował przez ponad 40 lat i możliwość pokazania więcej ze swojego życia po raz pierwszy”., przeczytaj w skrócie Netflix I w przyczepie.

więcej informacji: Dlaczego dla Luisa Miguela nagranie teledysku do „Bez bezwarunkowego” było tak stresujące

Powrót LUISITO REY

Nie ma co do tego wątpliwości Król Louiseto Był, wraz z Luisem Miguelem, wielką postacią na świecie Pierwszy sezon z biografii. Granie złoczyńcą jako doskonały kontrapunkt, aby dać mu więcej gra Dla wyobraźni dostarczył ponadto innych kluczy do powstania „Sol de Mexico” nie tylko jako artysta, ale także jako artysta.

READ  Premiery w kinach w Cinépolis i Cinémex od 3 marca - NewsDio

Zapowiedź tego, co przyniesie sezon 3, pokazała, że Oscar Guenada ponownie zagra z Louisem Reyem, jako część wspomnień i myśli Luisa Miguela o jego ojcu. Fani mają nadzieję, że odkryją więcej tajemnic wczesnych lat piosenkarza, gdy ten będzie analizował wpływ osobowości swojego ojca.

Aktor Oscar Genada ożywił postać Luisito Raya, ojca Luisa Miguela. (Napisy: Netflix)

Luis Miguel i Mariah Carey

Ci, którzy znają biografię Luisa Miguela, byli podekscytowani tym, że w nowym sezonie opowiedzą, jaka była między nim historia miłosna Sol i Mariah Careykto zagra? Jade Ewen. Książki i świadectwa w tym fragmencie odnoszą się do bardzo intensywnego związku, który sprawił, że serce Louise eksplodowało.

Carrie skomentowała już swój związek z Luisem Miguelem i powód ich rozpadu. Teraz czas na głos.Winny czy nie?Zdać relację z tego, co się stało z relacją, która mogła zakończyć się przy ołtarzu.

Relacja między Mariah Carey i Luisem Miguelem była jedną z najbardziej medialnych relacji, jakie miał meksykański artysta, więc istnieje wiele spekulacji, aby zobaczyć, jak jest przedstawiana w drugim sezonie
Relacja między Mariah Carey i Luisem Miguelem była jedną z najbardziej medialnych relacji meksykańskiego artysty, więc istnieje wiele spekulacji, aby zobaczyć, jak zostanie przedstawiona w drugim sezonie serialu „Luis Miguel”. Chociaż oboje rozmawiali o swoim związku w mediach przy kilku okazjach, Mariah podała bardzo interesujące szczegóły w „The Meaning of Mariah Carey”, autobiografii, którą opublikowała 29 września 2020 r. (Zdj .: Getty Images)

Historia biografii

W ramach zamknięcia serii Netflix, sezon 3 ujawni również szczegóły zakulisowe Decyzja Luisa Miguela Zgodzić się na opowiedzenie swojego życia poprzez fikcję. Spodziewano się, że ten punkt zostanie poruszony w nowych odcinkach i wniesie nowe aspekty do obecnej sytuacji meksykańskiego artysty. Jak przekonał się Luis Miguel o swojej autobiograficznej relacji, kiedy zawsze unikał wypowiedzi na temat swojego życia? Jaki był klucz do narodzin „Luis Miguel, Serial”?

Obsada trzeciego sezonu „LUIS MIGUEL, LA SERIE”

 • Diego Bonita (Luis Miguel)
 • Oscar Jenada (Louis „Luisito” Ray)
 • Fernando Guallar (Mauricio Ambrosi)
 • Pablo Cruz Guerrero (Patricio Robles)
 • Macarena Achaga (Michelle Salas)
 • Juan Ignacio Kean (Humberto)
 • Juan Pablo Zurita (Alejandro Pasteri)
 • Teresa Ruiz (Azosina)
 • Jade Ewen (Mariah Carey)
 • Plutarch Haza (Humberto)
 • Mauricio Abad (Sergio Pasteri Adoro)
 • Sebastian Zurita (Alejandro Pasteri, dorosły)
 • Alejandra Ambrosi (Carla)
 • Miguel Rodarte (Daniel)
 • Carlos Ponce (Miguel Alemán Magnani)
 • Antonio Mori (Julian)
READ  Kilka świetnych memów fabularnych i pobocznych do „Malcolm in the Middle”