15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Luis Miguel pojawia się ponownie w Miami. Wygląda na takiego chudego, przewiewnego i nie do poznania | Zdjęcie

Co za niespodzianka, że ​​kochankowie Luis Miguel jeden wymiar Zdjęcie wirusowe W której wokalistka zakłada drastyczną zmianę wyglądu podkreślającą sylwetkę bardzo cienkibardzo twarz odnowić i uśmiech, którym ponownie podbił swoją publiczność; Zdjęcie wszystkich zaskoczyło, bo to ostatni raz Widziano go publicznie kilka miesięcy temu robił zakupy w centrum handlowymI ostrzegali już przed pewnymi zmianami w ich wizerunku, których nikt nie zignorował.

Chociaż „El Sol de México” podzielił się z nami częścią swojej historii w „Luis Miguel, serialu” na Netflix, prawda jest taka, że ​​jego życie prywatne jest tajemnicą, również dzisiaj. Cóż, pomimo tego, że piosenkarz mieszka w Miami na Florydzie w Stanach Zjednoczonych, zwykle pozostaje poza zasięgiem wzroku. W bardzo niewielu przypadkach jego zdjęcia przykuwają uwagę, ale w ciągu ostatnich kilku godzin a Nowe zdjęcie artysty Od „dopóki mnie nie zapomnisz” Wydaje się nie do poznania.

The obrazek Udostępniony na portalach społecznościowych przez konta fanów piosenkarki i dziennikarki Ines Moreno, znacjonalizowanego Meksykanina można zobaczyć w luksusowym czarnym garniturze z rozpinaną koszulą z kołnierzykiem, zachowując styl, który od lat charakteryzuje on – ona; Jednak rzeczą, która zwróciła uwagę internautów, jest to, że zawiera teraz plik Inna twarz niż wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni.

Cóż, jej twarz tak wygląda odnowić, nawet ponad dwa miesiące temu, kiedy wyciekły niektóre jego zdjęcia; Warto zauważyć, że na tym najnowszym, wirusowym zdjęciu skóra na jej twarzy wygląda idealnie, a ona przyciąga delikatny, subtelny uśmiech do aparatu. W jej fryzurze jej klasyczna krótka i długa fryzura wyróżnia się nieco na czubku głowy, ale bardziej swobodnie.

Fanów niepokoiło również to, że zgodnie z tym, co widnieje na zdjęciu, tłumaczka „La bezwarunkowa” wygląda bardzo chudo W porównaniu z jego ostatnim publicznym wystąpieniem. Zgodnie z przesłanymi raportami trzy kobiety przedstawione na zdjęciu to szczęśliwe fanki, które miały okazję spotkać go w Miami, Chociaż nie wiadomo, gdzie zostało zrobione zdjęcie.

READ  Tęsknią za Yadhirą Carrillo podczas wizyt w więzieniu
To zdjęcie Luisa Miguela, o którym nikt nie może przestać mówić. (Zdjęcie: IG @inesmoreno1)

Wielu fanów Louismi Byli bardzo podekscytowani, a inni martwili się radykalną zmianą jego wizerunku; Podczas gdy inni nie wierzyli, że był piosenkarzem. To nie jest Luis Miguel.„Wydaje się szczupłyale przystojni i „piękni” to niektóre z komentarzy czytanych w sieciach.

Zdjęcie pojawiło się wśród plotek o powrocie piosenkarza, ponieważ od kilku tygodni mówi się, że może wkrótce wrócić, aby świętować cztery dekady swojej kariery, wieści, że cały świat rozrywki i jego miliony fanów mają więcej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ostatni raz Luis Miguel pojawił się publicznie, a jego odnowiony wizerunek dał wiele do omówienia; W marcu ubiegłego roku tłumacz pojawił się w centrum handlowym w Miami po miesiącach nieobecności w mediach. Według jego informacji piosenkarz odwiedził kilka sklepów Bez ochroniarzy I, w przeciwieństwie do swojego najnowszego wyglądu, zaskoczył fanów raczej zrelaksowanym wyglądem. Przy okazji, gdy rzekomo szukał perfum, miał na sobie biały T-shirt i bermudy.

Czytaj

„Nie muszę rozmawiać z tobą ani z nikim”: Michelle Salas wybucha pytaniami o Luisa Miguela

Od przodu były Luis Miguel unieruchamia siatkę w kostiumie kąpielowym

Kobieta podobna do Luisa Miguela prowadzi sieci, aby przypominać „Słońce Meksyku” | Kino