23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Luis Miguel, La Serie, sezon 3: Hugo López i oszustwo, które spowodowało, że „Sol de México” straciło miliony na botach Netflix | Stany Zjednoczone | Meksyk | Stany Zjednoczone | CDMX | MX | Meksyk

Po ujawnieniu zwiastuna trzeciego i ostatniego sezonu Fani znanego piosenkarza zaczęli zastanawiać się nad jego życiem i tym, co spowodowało poważny cios w jego karierze „Sol de México”. Jednym z najtrudniejszych rozdziałów do przejścia był Hugo Lopez jako główny bohater.

Kiedy zaczynał karierę, jego ojciec prowadził „Luismi”. Louis Ray był odpowiedzialny za obejrzenie wszystkich swoich kontraktów i oczywiście zatrzymywanie ważnych zysków osiągniętych przez syna. Kiedy tłumacz „La Inconditional” skończył 18 lat, zdał sobie sprawę z niegospodarności ojca, więc postanowił go zwolnić.

Po ciężkim rozczarowaniu karierą Mickeya, postanowił rozpocząć współpracę z Hugo Lopezem, którego uważał za swojego drugiego ojca; Był jednak także częścią poważnego problemu ekonomicznego, w który zaangażował się w latach 90-tych.

Jak ujawniono w książce Luisa Miguela: The Story: The Truth about the Mexican Singer’s Life, Lopez zdradził piosenkarza. Audyty spuścizny piosenkarza miały miejsce na początku 2000 roku, kiedy „El Sol” wpadł na pomysł założenia własnej winnicy.

Podczas audytów (przeprowadzanych przez bohaterkę serialu Teresę Ruiz) odkryto, że Hugo Lopez umieścił w swoim imieniu majątek, pojazdy i inne rzeczy Luisa Miguela, a także jego żony (Lucia Miranda).

Tak więc w tym samym czasie, kiedy Hugo Lopez grał drugiego ojca Luisa Miguela, ukradł także część jego dochodów i uzurpował sobie jego majątek, a wszystko to korzystając z zaufania, jakim obdarzył go piosenkarz.

Po dowiedzeniu się o tym w sieciach społecznościowych Luis Miguel, Liga Włoska, pojawił się wywiad, który Veronica Castro udzieliła Ventanindo wiele lat temu. Aktorka potwierdziła w nim, że ostrzegła Luisa Miguela o złej reputacji Hugo Lopeza w rodzinnej Argentynie, gdzie zasłynął z talentu PR, ale także ze znanych przekrętów:

Rozmawiałem z Luisem Miguelem i powiedziałem: Co myślisz o aresztowaniu tego złodzieja? ukradł mi. Bądź ostrożny’ (…) myślę, że tak [Luis Miguel] Zdawał sobie sprawę z oszustwa, dopóki Hugo nie umarł, z powodu wszystkich rzeczy, które były w jego imieniu i które zostawił w spadku swojej żonie… Wszystkie były od Luisa Miguela, zrozumiał. Ukradł mu i oczywiście gniew Luisa Miguelapowiedział kierowca.

READ  Majo Aguilar rozpoczyna zaloty z mężczyzną o 16 lat starszym od niego; Poznaj „nowego” członka dynastii Aguilar

Odbierać : Wyślemy Ci najlepsze treści sportowe, jak to zawsze robi Depor.

To może Cię zainteresować