4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lucie Rohe był pierwszym trenerem, który wystąpił w Lidze Europy

Lucie Rohe był pierwszym trenerem, który wystąpił w Lidze Europy

Futbol amerykański z Meksyku Imprezować: Lucy RohaStał się byłym piłkarzem narodowym Jako pierwsza kobieta dołączyła do profesjonalnego męskiego sztabu szkoleniowego w polskiej lidze. Tutaj zdradzamy szczegóły:

5 meksykańskich sportowców, z których jesteśmy dumni

Lucy Rohe była pierwszą Meksykanką, która rywalizowała w futbolu amerykańskim w Europie

Sporty kobiece w Meksyku nadal integrują się z dziedziną zawodową i to jest czas, kiedy musimy wyjść na boisko. Grillowany Były gracz Meksyku Lucie Rohe ma być uczczony Była pierwszą kobietą, która wystąpiła w Lidze Europy jako asystentka trenera.

Jest roha Pochodzi z CDMX A w latach studenckich brał udział w rekrutacji Instytut Technologii i Szkolnictwa Wyższego w Monterrey, kampus CCM. Jego kariera w narodowym futbolu amerykańskim zaczęła słabnąć; Potem trafił do drużyny kobiecej, a następnie połączył się z uJedna z najlepszych osób w bieliźnie lub bikini, Wśród drużyn takich jak Jets i Thunder Girls of the Women’s Soccer League (WFL).

Zdjęcie: Roberto Salquero (Facebook)

To wideo może Cię zainteresować

Jednak jej pasja do gry i talent, który w niej wykazała, doprowadziły ją do przekroczenia granic, jej ostatecznego celu Stary kontynent. Ponadto, w historycznym transferze, Lucy została pierwszą Meksykanką, która była częścią męskiej kadry trenerskiej w drużynie. Krakowscy Królowie Piłki Nożnej Polskiej Ligi Zawodowej.

Należy zauważyć, że europejski futbol amerykański jest doskonałą platformą rozwoju dla narodowych trenerów Gabriel Sanchez Acuna „Czarny”, obecnie pełniący funkcję głównego trenera drużyny Barcelona Dragons. Jednak po raz pierwszy w historii kobieta pełni funkcję asystenta trenera w lidze europejskiej.

Fot. Kraków Football Kings.

Andrea Martinez: Pierwsza kobieta w historii ONEFA, która gra w Major Leagues

READ  Twarda „zielona transformacja” Polski nadal jest mocno uzależniona od węgla