18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lucero i Megaris, rozwiedzeni, ale sąsiedzi: jaki jest ich dzisiejszy związek | pretendent | Sława

Po tym, jak pojawiły się plotki Michelle Curie zerwała ze względu na bliskość, którą nadal jest z piosenkarzem , rodzaj związku, jaki utrzymują byli małżonkowie, jest tematem debaty w Meksyku, zwłaszcza po premierze „El Challenger” w telewizji Televisa, gdzie dzielą role sędziów. W końcu 14 lat małżeństwa nie da się tak łatwo wymazać.

więcej informacji: „You Can’t Love Like That”, smutna piosenka, którą Lucero poświęcił Megarisowi po jego rozwodzie

I Zdjęcie Manuela Mijares Pobrali się w 1997 roku na jednym z najbardziej medialnych ślubów tego roku, tak bardzo, że było to transmitowane w telewizji Televisa. W tamtym czasie byli jedną z najbardziej znanych par w świecie sztuki, ale z biegiem lat wszystko się zmieniło i gwiazdy muzyki ogłosiły swoją separację w marcu 2011 roku.

Od tego czasu wiele się o nich mówiło, I Megaris Zawsze trafiały na nagłówki w mediach rozrywkowych i były widywane razem raz za razem. W maju para dała koncert na żywo, który nazwali „Siempre amigos”, a teraz są sędziami nowego reality show Televisy „El Retardor”, którego premiera odbyła się w Meksyku w ostatnią niedzielę, 15 sierpnia. Więc jak naprawdę wygląda związek Lucero i Megarisa?

więcej informacji: Lucero i pochodzenie jej pseudonimu „Oblubienica Ameryki”

Jaki jest obecnie stosunek Lucero do Megan?

Zarówno Lucero, jak i Manuel Mijares pokazali przed kamerami i w licznych wywiadach, że są dobrymi przyjaciółmi i że po rozwodzie mieszkają razem. Ale bliskość, którą okazali podczas ich niedawnego wspólnego pojawienia się, podsyciła spekulacje, że miłość między byłym partnerem powróci.

Wersje te zyskały na sile, gdy różne media zaczęły spekulować, że Lucero zakończył jej romans z biznesmenem Michelem Corrie, co potwierdziła w listopadzie 2012 roku, ze względu na bliskość, jaką miała ze swoim byłym mężem.

READ  Kiedy będą wasze koncerty w CDMX i Monterrey?

W obliczu tej sytuacji Megaris wyjaśnił, jaki jest jego obecny związek z byłą żoną Lucero i tym samym zakończył plotki i spekulacje krążące wokół niej.

„Praca z nią jest bardzo wygodna i mamy bardzo dobre relacje, aż kilka miesięcy temu mieliśmy w domu koncert „streamingowy” – powiedział meksykański piosenkarz TVyNovelas w wywiadzie opublikowanym 23 sierpnia.

„To znaczy, jesteśmy sąsiadami i zawsze bardzo dobrze koordynowaliśmy” – powiedział. Wiadomo, że Lucero i Manuel Mijares mieszkają w Meksyku w tym samym kompleksie mieszkalnym.

Zapytany, czy jego była żona jest „dobrym sąsiadem”, 63-letni tłumacz bardzo wyraźnie odpowiedział: „Tak, jest bardzo dobrą sąsiadką i tak naprawdę jej to nie obchodzi. nie urządzać imprez ani nic takiego (śmiech)”.

Ponadto Manuel Mijares wyjaśnił, że to, co łączy go z Lucero, to jego dzieci i fakt, że są częścią tego samego kompleksu mieszkalnego. „Dzieci są tam szczęśliwe, z boku na bok, od windy do windy, jest 20 stopni” – powiedział.

Jak wiadomo, Lucero i Manuel Megares byli małżeństwem od 1997 do 2011 roku, w którym to czasie para sprowadziła na świat „Lucero” (16 lat) i Jose Manuel (19 lat).

Ze swojej strony Lucero mówił również o wykluczeniu rzekomego zerwania z obecnym chłopakiem Michelle Corrie w wyniku jej bliskości z Megaris.

„To kompletne kłamstwo. Na szczęście z moim wiecznym przyjacielem, bo jesteśmy wiecznymi kochankami, jestem szczęśliwa z życia. Nie rozstaliśmy się, jesteśmy razem bardzo szczęśliwi” – tłumaczyła piosenkarka magazynowi TV Notas podczas wywiadu opublikowanego w sierpniu. 17.