4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Louis Abram potępia anioła Romero

Louis Abram potępia anioła Romero

Peruwiański obrońca ma wszystkie głosy do naśladowania, a to oznacza bezpieczne wyjście paragwajskiego napastnika.

Paragwajski obrońca wchodzi do planów "źrebię"
© plik, archiwumParagwajski obrońca wchodzi w plany „Potro”

Augusto Loti i Ramiro Carrera stają się dwiema pierwszymi umowami dla Cruz Azul w Clausura 2023. W sobotę rano argentyński duet przybył do Mexico City, aby nawiązać pierwszy kontakt z siedzibą zespołu cementowego przed dołączeniem do sezonu przedsezonowego 8 listopada.

Dzisiejsza wiadomość zwróciła jednak również uwagę na Luisa Abrama, obrońcę Peru, którego kontrakt wygasa w grudniu. Wszystko było oczywiste, że Amerykanin z Ameryki Południowej opuści establishment Sky Blue ze względu na jego niski udział w ostatnim turnieju. Ponadto wysoki koszt opcji kupna, który wpłynął na jego transfer w wysokości -3,5 miliona dolarów, sprawił, że operacja była bezskuteczna.

Jednak źródła bliskie Cruz Azul potwierdziły, że Raul Gutierrez ma obrońcę Clausury i poprosiły klub o przedłużenie okresu wypożyczenia z Granadą. Jeśli obie organizacje osiągną porozumienie w sprawie przyszłości Abrama, jego kontynuacja warunkuje odejście Angela Romero, innego, którego kontrakt wygasa w grudniu.

Mianowicie udział obcokrajowców w Cruz Azul jest wypełniony pojawieniem się dwóch nowych podpisów, więc wyjazd dwóch zagranicznych elementów jest konieczny do rejestracji byłego Atlético Tucuman. Evan Morales jest tym, który ma obie stopy poza klubem, inne miejsce jest kwestionowane przez Abrama i Angela Romero.

Obwiniaj klub

Odnowa Paragwaju była tematem debaty w ostatnich miesiącach. Potwierdzają z biur cementu, że środowisko piłkarza ma roszczenia ekonomiczne poza rynkiem, podczas gdy ze strony Romero dają jasno do zrozumienia, że ​​Cruz Azul nie odpowiada na rozmowy negocjacyjne. Prawda jest taka, że ​​jeśli Abrams zostanie, Guarani nie będzie miała innego wyjścia, jak poszukać nowego celu podróży.

READ  Chucky Lozano odpowiada Hernandezowi, publikując go w sieciach społecznościowych

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Vamos Azul umożliwia interakcję z naszymi treściami. Poprzez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!