18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lotnisko w Sewilli wznawia loty do Polski i Rumunii w czerwcu

Lotnisko w Sewilli wznawia loty do Polski i Rumunii w czerwcu
Źródło: Wikimedia

LOTNISKO W SEWILLI W czerwcu wznowi loty do Polski i Rumunii. Port Lotniczy San Pablo wznawia kontakt z Bukaresztem, Rumunia, dwa razy w tygodniu od 29 czerwca z częstotliwością lotów oraz polskimi miastami Katowicami i Warszawą Tanie linie lotnicze, Węgry

Zgodnie z zapowiedzią Informacje o Andaluzji, Na ten miesiąc planowane są nowe trasy międzynarodowe. Ryanair Loty do Wiednia (Austria); Paryż Beauvois, Marsylia i Nantes (Francja); Neapol i Palermo (Włochy); Valletta (Malta); Miasta Londyn, Edynburg i Manchester (Wielka Brytania), Kraków (Polska), Lizbona (Portugalia) oraz marokańskie miasta Rabat, Fez i Tanger, jak zawsze, są tak samo popularne jak epidemia, w zależności od obowiązujących przepisów w każdym konkretnym momencie.

Irish Airlines obsługuje spółki zależne z Kolonią (Niemcy); Bruksela, Belgia); Eindhoven (Holandia); Dublin, Irlandia); Tuluza i Bordeaux (Francja); Budapeszt, Węgry); Barry, Bolonia, Katania, Mediolan, Piza, Rzym, lotnisko Fiamicino i Wenecja (Włochy); Porto (Portugalia) i marokańskie miasto Marrakesz.

Na kontynencie europejskim jest już 14 krajów Lotnisko w Sewilli 39 tras międzynarodowych, które obejmują cztery połączenia z miastami Maroka, stanowi nowy wzrost w porównaniu z poprzednim miesiącem, co odzwierciedla boom podaży, potwierdzając tym samym wzrostowy trend aktywności lotniczej.

Inne trasy obsługiwane z lotniska to portugalskie DAP Powietrze Połączenie Sewilli z Lizboną, Transcewia Ma otwartą trasę z Amsterdamem (Holandia); Lufthansa Planuje loty do iz Monachium i Frankfurtu Szarotka I EasyJet Obsługę lotów do Szwajcarii, zwłaszcza do Zurychu i Genewy.

READ  Argentyna pokonała Serbię i ma na celowniku Słowenię i Polskę