27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Los Tucanes de Tijuana: To smutna historia byłego piosenkarza, który opuścił grupę z powodu zażywania szkodliwych substancji i alkoholu

Los Tucanes de Tijuana: To smutna historia byłego piosenkarza, który opuścił grupę z powodu zażywania szkodliwych substancji i alkoholu

To było w latach 80., kiedy narodziła się grupa Regionalny meksykańskipojawiła się nowa alternatywa dla wszystkich, którzy lubią brzmienie El Norteño, znanego jako Los Tucanes de Tijuana. W tamtym czasie grupa ludzi, którzy tworzyli grupę, była inna niż ci, którzy obecnie występują na scenie.

Grupa początkowo składała się z: Mario Quintero (obecny), Joel Higuera, Mario Moreno, Clemente Flores i David Cervin (obecny), ale teraz zostało ich tylko dwóch. Tukan z Tijuany Którzy chwalą się sukcesem, jaki osiągnęli na przestrzeni ponad czterdziestu lat obecności na scenie.

Joel Higuera kontynuował karierę jako solista. Zrzut ekranu FB/Joela Higuery „The One with the Wipe”

Powód odejścia wszystkich członków nie jest znany, ale jeśli istnieją informacje o jednym z nich, to sam Mario Quintero, lider Los Tucanes, w rozmowie z Primer Impacto ogłosił, jaki był powód zwolnienia Joel Higuera, który służył jako akordeonista i drugi głos.

każdy Mario Quintero Mówi się, że jego partnerka i przyjaciółka zaczęły cierpieć na różne problemy osobiste związane z alkoholem i narkotykami, co odbiło się na jego wynikach w pracy. Ale Drzewo figowe Joela Nie milczał, a także oświadczył, że nie ma zamiaru odpowiadać na wypowiedzi: „O całej reszcie nie będę mówił, ale wykorzystał moment, aby utkać sieć i wyrzucić mnie z gry”.

Opuścił Los Tucanes de Tijuana z powodu nieporozumień z Mario Quintero. Zrzut ekranu FB/Joela Higuery „The One with the Wipe”

Śmierć Joela Higuery

Po opuszczeniu Los Tucanes de Tijuana Joel rozpoczął karierę solową, jednak 30 grudnia 2023 roku życie przygotowało dla niego inny los, gdyż ogłoszono niefortunną śmierć gwiazdy Grubery po zawale serca, o czym przekazali jego koledzy z zespołu sobie. Wiadomość w formie oświadczenia.

„Los Tucanes de Tijuana ubolewa z powodu wrażliwej śmierci ich krewnego, z głębokim smutkiem informujemy media i cały związek muzyków i odczuwamy nieodwracalną stratę naszego krewnego i byłego partnera od ponad 15 lat” – ogłosili. Z konta grupowego.

Skorzystali również z okazji, aby przesłać kondolencje całej rodzinie, ponieważ Joel Higuera był osobą, która dzieliła teatr Meksyku, Stanów Zjednoczonych i innych krajów, a także miała miliony doświadczeń z Mario Quinterooraz Mario Moreno, Clemente Flores i David Servin przez cały czas jego pobytu w Los Tucanes de Tijuana.

READ  Triple H ogłasza śmierć Braya Wyatta

Czytaj

Mario Quintero z Los Tucanes de Tijuana dołącza do wokalu, współpracując z Fuerzą Regidą i Edenem Muñoz

Los Tucanes de Tijuana: Co muzycy myślą o sukcesie Grupo Firme w zakresie ich piosenek? | wideo