20 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Los Cuarón i Salma Hayek pokonali del Toro na gali rozdania Oscarów

Los Cuarón i Salma Hayek pokonali del Toro na gali rozdania Oscarów

Zarówno Salma Hayek, jak i Rodzina Cuaronów Wraz ze swoim rodakiem Guillermo del Toro świętowali zwycięstwo odniesione w ostatniej edycji zawodów Oscarypo zdobyciu nagrody w kategorii Najlepszy film animowany za swój film „Pinokio.

Po zakończeniu 95. Gali Akademii wszyscy cieszą się wspólną chwilą na after party. Różne zdjęcia pozostały dowodem tej zabawnej chwili, jaką facet z Guadalajary spędził ze swoim wspaniałym kolegą i przyjacielem Alfonso Cuaronem, który stracił statuetkę dla najlepszego krótkometrażowego filmu animowanego za film „Le Pupille”.

Na obrazie, który krążył już w sieciach społecznościowych, pojawia się uśmiechający się do twórcy nowej wersji „Pinokia”, podczas gdy Cuarón obejmuje go, na czym pojawiają się również dwaj synowie tego ostatniego: Olmo i Po.

Przeczytaj także: Raper Costa Tetch zmarł po upadku ze sceny podczas koncertu

Bo, która pojawiła się na przyjęciu w eleganckiej czerwonej sukience, trzyma złotą statuetkę na dwóch zdjęciach, podczas gdy jej brat pojawia się na innym zdjęciu z Hayekiem, gdy niosą hamburgery.

Nieobecny na wieczorze drugi syn Alfonsa: Jonas Cuaron, który nie pojawił się na ceremonii, oraz Alejandro González Iñárritu, który formalnie nie miał nominacji, ale jego film „Bardo” zgarnął nagrodę za najlepsze zdjęcia, odebrano statuetkę. Od niego..o filmie „Cicho na froncie”.

W obliczu tych zdjęć zareagowało wiele celebrytów Yalitza Aparicioktóra w 2019 roku otrzymała swoją pierwszą nominację do Oscara, odpowiedziała na post ze złamanym sercem.


Olmo i Salma jedli razem hamburgery. Zdjęcie: sieci społecznościowe

Ludzie zareagowali również komentarzami „Moje nowe ulubione dzieci”, „Wszystko w tym poście jest kreatywne”, „Czy możesz powiedzieć swojemu adopcyjnemu tacie?” „,” Cuarón jest taki piękny „,” Twój brat jest taki sam jak twój ojciec „,” Co za barbarzyńca, taki piękny i taki wysoki „.

READ  Horoskop Lwa na styczeń 2024 r. To będzie Twoje szczęście w zakresie zdrowia, pieniędzy i miłości

Przeczytaj także: Brendan Fraser podsumowuje swój wspaniały powrót do kina Oscarem dla najlepszego aktora