15 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lolita Curtis wybucha niekontrolowanymi łzami nad tą piosenkarką

urocza lolita W ciągu ostatnich godzin stał się tematem rozmów w sieciach społecznościowych z powodu Pokaż jego najbardziej wrażliwą stronę W pełnym programie na żywo „Akademia 20 lat” s Skończyło się nieustannym płaczem z powodu byłego naukowca, Poniżej przedstawiamy wszystkie szczegóły tego niezwykłego i emocjonalnego momentu.

ostatnia transmisja „Akademia 20 lat” był gościem Nadia, która zagrała w pierwszym pokoleniu Podczas jednej ze swoich interwencji w programie zaskoczył miejscowych i nieznajomych: Nienaganne wykonanie różnorodnych piosenek Jose Alfredo Jimeneza, Co sprawiło, że została doceniona przez wszystkich obecnych na grupie nagraniowej, dodatkowo Jego numer został przekazany Lolicie Curtis, Kto nie mógł powstrzymać się od płaczu.

widzieć płacz urocza lolita Zaskoczył kolegów sędziów, kierowców i naukowców, ponieważ wyróżniał się silną osobowością Poprosił o przemówienie łamiącym się głosem, wyjaśniając, dlaczego płakał Początkowo jego stryjecznym dziadkiem był Jose Alfredo Jimenez, który zaznaczył, że śpiewał te piosenki ze swoją matką, która zmarła w listopadzie 2019 roku.

Dziś wieczorem moja mama prezentowała się na różne sposoby, Było to połączenie Don José Alfredo Jiméneza, który był moim stryjecznym wujkiem i Moja mama i ja śpiewaliśmy razem i śpiewaliśmy z mariachi, Jestem pewien, że nie tylko my, ale cała meksykańska publiczność, zapewniam, że powiedziałaby: „Ta dziewczyna jest szalona, ​​to co zrobiłaś było świetne” Stara pani, dziękuję za naszą meksykańską muzykę twoim głosem i ciałemLolita Curtis wskazała na ruch.

Warto to zauważyć urocza lolita Nie tylko ona doceniła występ Nadiiponieważ reszta sędziów była pełna pochwał dla byłego partnera Yahra, dodatkowo na portalach społecznościowych otrzymał on również uznanie od zwolenników „La Academia 20 años”, którzy opisali jego występ jako „Najlepsze z nocy.”

Czytaj:

„Zasługuję na to”: Horacio Villalobos wygwizdany w akademii przez 20 lat

READ  Czy to Edith Gonzalez? Jej córka Constanza Creel jest podobna do niej, gdy była młoda | Kino

Anna Barbara ma wpływ zmieniając wygląd i niebieski strój | Kino