14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lokatorka zabija sąsiadkę za ściągnięcie 8-miesięcznego długu za wodę

Lokatorka zabija sąsiadkę za ściągnięcie 8-miesięcznego długu za wodę

Dług za spłatę wodociągu przez osiem miesięcy zakończył się zabójstwem Pilar, przewodnicząca wspólnoty sąsiedzkiej w dzielnicy Carabanchel w Madryciepopełnionego rzekomo przez Martę, nieuczciwą lokatorkę, która mieszkała na końcu korytarza na trzecim piętrze, w tym samym miejscu, co półpiętro ofiary.

Budynek, który obejmuje ponad trzydzieści domów, znajduje się na Calle de la Oca w dzielnicy Vistalegre, skromnej dzielnicy stolicy Hiszpanii, z dużym napływem ludzi, który nie ustał, pomimo wpływu tragicznych wiadomości , znanego w czwartek sąsiadom.

kolumna W wieku 68 lat mieszkała sama I była przez około pięć miesięcy, od listopada ubiegłego roku, na stanowisku szefa osiedlowej społeczności, która według niej straciła dostawy centralnego ogrzewania z powodu niepłacenia firmy dostarczającej. EFE Anna, jej sąsiadka z pierwszego piętra.

Nowa szefowa zaproponowała „posprzątanie” wszystkich kont, na co zwołała kilka nadzwyczajnych spotkań, na których skomentowała m.in., że domniemana zabójczyni Marta, „Wychodził”, domagając się niezapłaconych rachunków za wodę przez osiem miesięcy.

Niektórzy sąsiedzi nie mogą spotkać się twarzą w twarz Marta, 34-letnia Hiszpanka, Od tego czasu, jak potwierdziła Angela, portierka budynku, — Nie rozmawiałem z nikim.Chociaż był wynajmowany przez krewnych w domu 3H przez około rok, który został teraz zamknięty przez policję w związku z podejrzeniem, że przestępstwo popełniono w środku.

Pilar mieszkała sama, ale codziennie wymieniała listy z krewnymi, którzy w zeszły poniedziałek byli zaniepokojeni brakiem wiadomości od niej, a jeszcze bardziej, gdy odkryli, że zostawiła w domu światło i telefon komórkowy.

Twitter proszę zrób swoją magię. Moja ciocia Pilar zniknęła dziś rano. Jest czysta, ale w jej domu pali się światło, telefon komórkowy, portfel; Ubrania, które nosił na łóżku i Drzwi są jak zwykle zamknięteJeden z jego siostrzeńców opublikował wpis w mediach społecznościowych w zeszły poniedziałek.

Krewni zgłosili również zaginięcie policji, która tak ustaliła sytuacja ryzyka.

READ  Biały Dom Bidena odrzuca twierdzenia Trumpa o przywilejach wykonawczych

Agenci ochrony zebrali zeznania kilku osób na temat Pilar, m.in Angela, woźny społeczności, która mówi im, że widziała Martę, podejrzaną o zbrodnię, z bardzo ciężką torbą wkrótce po zniknięciu Szefa.

Sąsiedzi opisują ofiarę jako „bardzo niską i szczupłą” kobietę, podczas gdy domniemany sprawca jest „mocno zbudowany”.

Spalony na śmietniku

Tragiczny finał sprawy nastąpił 48 godzin później, w środę, kiedy ciało Pilar zostało znalezione, mimo braku oficjalnego potwierdzenia, na wysypisku śmieci w miejscowości Las Ventas z Peña Aguilera, w prowincji Toledo, na granicy z Madryt. .

Jak pokazano na EFE Źródła zbliżone do śledztwa potwierdziły, że ciało nie zostało rozczłonkowane, choć niekompletne i zostało spalone.

W tę samą środę detektywi z wydziału zabójstw w Madrycie Przejmują sprawę i aresztują Martę.

Według pierwszych badań, Złapana kobieta zamierzała zabić Pilar w jej domu Zaniósł ciało ukryte w walizce do Toledo, gdzie kupił kilka kanistrów benzyny, aby spróbować spalić je na wysypisku śmieci, gdzie je porzucił.