23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Logika Hugo Lopeza Gatell

Po raz kolejny osoba odpowiedzialna za walkę z epidemią, Hugo Lopez Gatell, LAlbo zrobił to ponownie. Oświadczając, że zaszczepienie nieletniego oznacza otrzymanie szczepionki od osoby, która jest bardziej narażona na jej zarażenie COVID-19 Zaprzeczył sobie i pokazał, jak słabe są jego argumenty na poparcie planu szczepienie w Meksyk. Pokaż, że jego celem jest szukanie argumentów, aby zadowolić jedyną osobę, która dba o swój wygląd: szefa Andresa Manuela Lopeza Obradora.

Po pierwsze, ponieważ ten sam argument, który drobne szczepienie Odbiera szansę na zaszczepienie się osobie o wyższym ryzyku, a także ma zastosowanie, jeśli myślimy o kimś, kto ma 30 lub 35 lat, ale jest już zaszczepiony.

Następną najlepszą rzeczą byłoby zaszczepienie Zagrożona populacja Niezależnie od wieku. Ale pierwszym, który naruszył tę zasadę, był obecny rząd, który zdecydował, że przed zakończeniem szczepień personelu medycznego lepiej go zaszczepić Nauczyciele w Campace kiedy stan był epidemią zielonego światła. Ale oczywiście, jak w Campeche wybory i jego filtr Lida Sansoris W preferencjach postanawiają znaleźć pretekst do sprowadzenia szczepionek do stanu przed wyborami 6 czerwca.

A podsekretarz przechwala się od czerwca, że Pfizer Cofepris do szczepienia nieletnich od 12 roku życia przeciwko Korona wirus. 24 czerwca zamieścił wpis na Twitterze: „Z przyjemnością informuję, że COFEPRIS zatwierdził rozszerzenie sygnału Serum Pfizer od ponad 12 lat; Jest to pierwsza szczepionka #COVID19 dopuszczona dla nastolatków w naszym kraju. To wiadomość, która pozwoli nam nadal chronić ludność Meksyku”.

Co zmieniło się od 24 czerwca do wczoraj, dopóki Lopez Gatell nie ogłosił, że szczepienie nieletnich to branie szczepionek od Populacja o wyższym ryzyku? Czy jest to stanowisko prezydenta Lopeza Obradora w tej sprawie? Prezydent uważa, że ​​szczepienia nieletnich wchodzą w zakres: Pułapka z firmy farmaceutyczne. To właśnie ogłosił w zeszłym tygodniu podczas swoich porannych wykładów, kiedy skarżył się i domagał się wszczęcia śledztwa dla rodziców, którzy otrzymali ochronę dla swoich nieletnich dzieci, które mają być szczepione od teraz.

READ  Rozmiar i kształt twojego języka wskazuje, czy potrafisz przekonać innych Test osobowości | nnda nnrt | Meksyk

„To kwestia zainteresowania. Wyobraź sobie biznes firm farmaceutycznych” – ogłosił w zeszły poniedziałek prezydent Lopez Obrador. A Lopez Gatell zmienił swoje nastawienie, który nie jest ani spóźniony, ani leniwy, a teraz tak się czuje zapylać ten Pałac To już nie jest dobra wiadomość, która będzie chronić mieszkańców Meksyku – napisał w czerwcu na Twitterze.

W Meksyku osoby poniżej 18 roku życia stanowią 31 procent populacji. Jeśli kiedykolwiek dotrzemy do odporność trzoda Poprzez szczepienie konieczne jest szczepienie nieletnich. Ale do tej pory nie zostały uwzględnione w planie szczepień.

Zrozumiałe jest, że w tej chwili na świecie nie ma wystarczającej liczby szczepionek, ale jak możemy wyjaśnić, że w czerwcu ubiegłego roku Meksyk przekazał 400 000 szczepionek przeciwko pojawiającemu się koronawirusowi Belize, Boliwii i Paragwajowi. Pod Logika Lopeza Gatela Otrzymanie szczepionek oznaczało, że 400 000 szczepionek zostało pobranych od Meksykanów zagrożonych zarażeniem Covid9. Jakie ma znaczenie przekierowanie szczepionek do innego kraju, ale szczepienie nieletnich w Meksyku, którzy, nawiasem mówiąc, są bardziej zagrożeni teraz, gdy osobiście chodzą do szkoły, czy to ma znaczenie?

Według liczb od sekretarz z zdrowieTam, gdzie stanowisko podsekretarza sprawuje Hugo Lopez Gatell, tylko od 15 sierpnia do 5 września liczba przypadków dzieci w wieku od zera do dziewiętnastu lat zarażonych wirusem Covid wzrosła ze 194 tys. do prawie 233 tys., a liczba przypadków w szpitalu wzrosła z 8 tys. do 9 tys. 864.

Ale nawet przy tych danych logika Lópeza Gatella polega na zignorowaniu ich, odwróceniu, a tym samym brzmieniu dobrze dla jego szefa, prezydenta Lópeza Obradora.

www.anapaulaordorica.com
Umieść tweeta