28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Livia Britto przewyższa Belindę atletycznym wyglądem; Fani walczą o to, kto wygląda lepiej

BelindaI kto został piosenkarzem Najsłynniejszy w MeksykuLub, gdy włączasz sieci społecznościowe, ładowana jest historia, w której jesteś obserwowany Strój na siłownięUbrana w dwuczęściowy strój z lycry, chwaliła ją fani. Również celebrytka, która zrobiła to samo, była Liwia Brito, Ktokolwiek promuje markę gorsetu, nosi strój, który wszystkich zbija z tropu, ale tak, wyznawcy obu nie musieli długo je porównywać.

Oboje podzielili się najlepszymi strojami na siłownię

To, że obie, oprócz bycia aktorkami, łączy to, że rano dzielą się ćwiczeniami i modą ze swoimi wiernymi zwolennikami, bo też są wpływowe; Tym razem Belinda Robił wszystko w odwrotnym kierunku, najpierw pokazując swoje eleganckie ubrania z bardzo młodzieńczą fryzurą, a potem fotografując go na siłowni. Chwaliła się tym, jak dopracowała szczegóły swojej eleganckiej czarnej garderoby: pasujący mini top i marynarkę, a także uzupełnienie swojego stroju niskim kokem i dwoma cienkimi warkoczami, których przestała używać podczas sesji na siłowni.

Ulepszone białko Belinda. Zdjęcie: specjalne.

dla tej części, kubański Zrobiłem Promuj niektóre pasy modelujące sylwetkę, które niewątpliwie stały się bardzo popularne. Livia Britto wrzuciła do swoich opowieści czarno-białe zdjęcie ze strojem bardzo podobnym do Belindy, widzianą z kucykiem, koszulką z lycry i gotową do treningu; Co więcej, Nosi wspomniany pasek.

Livia promowała ciasny pas. Zdjęcie: specjalne.

Obie kobiety odnoszą sukcesy i zawsze w wielu projektach. Belinda Właśnie skończyłem jeden w Hiszpanii dla Netflix i Brytyjczyk Odnosi sukcesy po dobrej akceptacji powieści „La Desalmada”, która dobiega końca. Z pewnością oboje zrobią sobie przerwy, na jakie zasługują, zanim wyruszą na nowe przygody.

msb

READ  Legendarna grupa ABBA powraca na scenę po 39-letniej przerwie