14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Livestream Poland: Warsaw Mets @ Silesia Rebels Katowice, 27 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Grafika: Igor Lazarević

Warszawa Mets (2-4) zapewniają Śląska Rebelia Katowice (2-4) Niedziela na tej playoffach o dziką kartę Polska Liga Piłki Nożnej. Spotyka się Wygrana od 0-4 na starcie i wykonana po sezonie. Dziś z pewnością zmierzą się z tym Powstańcy Drużyna wygrała 34-0. Obie drużyny spotkały się w drugim tygodniu sezonu, z czego jedna Spotyka się Brak dwupunktowej zmiany, Nail stracił Bitter 20-22.

Śląsk I rozgrywający John Mullin Pokazali błyskotliwość swoich umiejętności, grając w konkurencyjne gry z tak doskonałymi zespołami nasiennymi Lolandczycy I Sokoły. Dziś będą mieli okazję pokazać swoje postępy z drugiego tygodnia sezonu przeciwko czerwonemu upałowi Spotyka się Zespół.

Warsaw Mets @ Silesia Rebels Katowice, 27 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Powstańcy Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem Rosyjski Gracz liniowy Michael Desin i obrońca Davian Young. Young to jeden z najbardziej ekscytujących graczy w lidze. Rozegrane przez całą grę Speedster Quarterback, Kick Returner, White Receiver, Pack Run i Second Run. buntownika Zespół. Młody i przyjacielski plecy defensywne Heidrin Linda Aby pomóc powstrzymać tych niebezpiecznych Warszawa Mets Atak, który chce przejść na cztery lub pięć szerokości i rozprzestrzenić się wokół piłki.

Czerwony gorący Warszawa Mets Ostatnie dwie gry są w postsezonie po wygranej. Rozgrywający Dawid Asz Jego dokładność, nieuchwytność i doświadczenie uczyniły go jednym z najlepszych selekcjonerów w lidze Spotyka się Przestępstwo, które można zaliczyć w dowolnej grze. Poszukaj poprzedniego Uniwersytet Teksasu (NCAA D1) Rozrusznik ponownie obraca igłę przeciwko temu wtórnemu dzisiaj.

Obronnie, odbiorca podatku Cukier Blair To Spotyka się Zawierają zabezpieczenia Powstańcy Bartech biegnie za Słomką. Polskie Ponownie demonstruje zdolność do wyrywania dużych biegów i pokonywania trudnych jardów w każdej sytuacji. Zdolność gracza do ścigania biegnących plecami i wymuszania potknięć może być dzisiaj inna.

READ  Polska ogłasza swój sprzeciw wobec europejskiego planu relokacji migrantów

Spotyka się I Powstańcy Stworzyłem klasyczną grę w kwietniu i fani Polska Liga Piłki Nożnej Nie oczekuj niczego mniej niż ta recenzja. Tym razem mecz zakończy niefortunny sezon drużyny, a zwycięzca jest o krok do przodu. Polska Miska.

Zobacz grę na żywo tutaj. Warsaw Mets @ Silesia Rebels Katowice, 27 czerwca, 14:00 CET (14:00, 08:00 i ET)

Lista Rebelii Silasa Katowice

Lista Mets Warszawskich