9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Liverpool obniżył cenę tej pięknej rozkładanej sofy z gładką drewnianą konstrukcją o ponad 10 000 pesos

Liverpool obniżył cenę tej pięknej rozkładanej sofy z gładką drewnianą konstrukcją o ponad 10 000 pesos

Wpisałem Styl życia On

Aby rozpieszczać swoich klientów na Buen Fin 2023, Liverpool zaprezentował piękną rozkładaną sofę o gładkiej drewnianej konstrukcji, dzięki której Twój dom będzie wyglądał pięknie i będziesz mógł przyjmować wszystkich gości, których chcesz. Ma ponad 10 tysięcy peso zniżki!

Jeśli chcesz wyremontować swój salon, a jednocześnie chcesz mieć więcej miejsca na wypadek niespodziewanych gości, najlepszym rozwiązaniem może okazać się rozkładana sofa. Oprócz tego, że jest to miejsce, w którym spędzisz długie godziny swojego życia relaksując się i ciesząc się ulubionym serialem, może to być miejsce, w którym Twoja rodzina lub przyjaciele będą mogli odpocząć po imprezie lub spotkaniu.

Liverpool obniżył cenę tej pięknej sofy o ponad 10 tysięcy pesos

Aby w Twoim domu zawsze było miejsce dla gości, Liverpool wystawił na sprzedaż tę piękną, współczesną rozkładaną sofę Liz Zandt, która przeceniła ją o ponad 10 tysięcy peso!

Jest to rozkładana sofa z aż czterema siedziskami wykonana z drewna sosnowego, wypełniona Delcronem, oparciem z luźnymi poduszkami i wykończona na mat. Chociaż jest to wygodna sofaPosiada mechanizm, dzięki któremu staje się wygodnym łóżkiem do odpoczynku.

Pod względem wymiarów ma 208 cm długości, 75 cm wysokości i 88 cm głębokości. A co najważniejsze, jest dostępny w kolorze niebieskim, ciemnoszarym i brązowym, więc masz z czego wybierać; Posiada roczną gwarancję.

Regularna cena tej wygodnej i stylowej rozkładanej sofy wynosi 29 999 P. Ale w przypadku Buen Fin 2023 została ona obniżona do zaledwie 17 999 peso, co oznacza oszczędność 12 tysięcy peso!

Możesz go również kupić z okresem do 15 miesięcy bez odsetek i opcją rozpoczęcia płatności do lutego 2024 r. w przypadku płatności kartą kredytową Liverpool lub do 13 miesięcy bez odsetek w przypadku płatności kartami bankowymi uczestniczącymi w programie.

READ  Odśwież swoje miejsce pracy z wentylatorem Lasko Mini Tower w niesamowitej ofercie na Amazon Mexico za 543 pesos

Skorzystaj z promocji oferowanych przez Liverpool na Buen Fin 2023 i zdobądź tę piękną rozkładaną sofę z „rabatem” w wysokości 10 tysięcy pesos.