22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Liverpool chce porozmawiać z Darwinem Nunezem po walce w Copa America

Liverpool chce porozmawiać z Darwinem Nunezem po walce w Copa America

Źródło podało ESPN, że angielski klub chciał uzyskać przegląd walki, w którą Nunez brał udział z kolumbijskimi kibicami.


Liverpool Z nim będzie prowadził pilne rozmowy Darwin Nunez na stronie internetowej Urugwajskiej Federacji Piłki Nożnej (UFF).Źródło podało szczególnieAby uzyskać pełny obraz wydarzeń, które doprowadziły napastnika do wejścia na trybuny i fizycznej konfrontacji z kibicami zespołu Kolumbia Po półfinale Puchar Ameryki Środa.

Nunezowi grozi zawieszenie przez organizatorów CONMEBOL, które może zostać rozszerzone na piłkę nożną, jeśli Międzynarodowa Federacja Związków Piłki Nożnej (Conmebol) tak zdecyduje. FIFApostanawia interweniować, jeżeli Konfederacja Południowoamerykańska zastosuje jakąkolwiek karę.

Kolumbia Dostał bilet na grę z mistrzem świata Argentyna W niedzielnym meczu finałowym w Miami została pokonana Urugwaj 1-0 Na stadionie Bank of America w Charlotte w Północnej Karolinie.

Ale incydent po meczu, kiedy Nunez Zawodnik wszedł na trybuny, aby skonfrontować się z widzami, budząc obawę, że 25-latkowi może grozić długi zakaz za swoje czyny.

Gazeta Urugwaju, KrajWspomniałem o tym w rubryce, do której wszedł Nunez Byli tam także przyjaciele i rodzina reprezentacji Urugwaju, co skłoniło Nuneza do podjęcia próby ochrony swojej rodziny.

Ale źródło podało szczególnie Ten zespół zarządzający piłką nożną Liverpool Skontaktować się Nunez Gdy tylko czas na to pozwoli, biorąc pod uwagę różnicę czasu między Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi, przede wszystkim po to, aby sprawdzić bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny, a także spróbować ustalić fakty stojące za incydentem.

Źródło podało Liverpool Planuje także porozmawiać z UFF przed podjęciem decyzji o jakichkolwiek potencjalnych działaniach lub oświadczeniach dotyczących sytuacji.

Planuje się, że Liverpool Jeszcze w tym miesiącu udają się do Stanów Zjednoczonych na przedsezonową trasę koncertową pod okiem nowego trenera Arne Slotta, zanim rozpocznie się sezon. Premier League 17 sierpnia na wyjeździe z Ipswich Town.

READ  Paco Villa, narrator TUDN, umiera po długiej walce z agresywnym nowotworem

W związku z jego udziałem w Puchar AmerykiNie jest to oczekiwane Nunez Bądź częścią wycieczki Liverpool Przez Stany Zjednoczone.