1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lista napojów bezalkoholowych, które usuną Profeco z rynku z powodu wprowadzającej w błąd Grupo Milenio

Pięć różnych Bufet sprzedawane na rynku meksykańskim Mogą zniknąć ze sprzedaży m.in. z powodu wprowadzającej w błąd reklamy, oszukania konsumenta tym, co zawierają, braku możliwości sprawdzenia, co mówi ich etykieta.

Dla mnie Majowy numer magazynu ConsumerFederalny Prokurator ds. Konsumentów (proroctwo) przeprowadziła badanie 46 różnych napojów bezalkoholowych, z których część zniknie z rynku, jeśli nie zostaną wprowadzone niezbędne zmiany w celu zaspokojenia potrzeb konsumentów.

Napoje bezalkoholowe do wycofania z rynku

Wśród kwalifikujących się napojów bezalkoholowych 22 Masz mieszankę syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy, W przypadku słodzików o zerowej kaloryczności osiem zawiera tylko cukier, 15 nie zawiera kalorii, a jeden ma niską kaloryczność.

Napoje bezalkoholowe, które mogą opuścić rynek to:

  • Krzyż: Jego oznaczenia są w języku angielskim, a aby mógł być sprzedawany na rynku meksykańskim, musi być również w języku hiszpańskim.
  • Tak tak: Ponieważ zawiera kaloryczną substancję słodzącą i nie jest napisane na etykiecie ile tego produktu zawiera, chociaż mają taki obowiązek.
  • Milesa de Mondeta: Bo reklamuje na etykiecie owoce, konkretnie truskawki i kiwi, ale wynik badania wykazał, że nie zawiera owoców, więc oszukuje konsumenta.
  • Seder Aja: Bo na etykiecie widnieje informacja, że ​​jest zrobiony z 20-procentowego zagęszczonego soku jabłkowego, ale w analizie prokuratury wykazało, że zawiera tylko jeden procent.
  • Jarritos: Ponieważ na ich etykietach widnieje legenda „jak dobre są”, ale według prawnika Ricardo Sheffielda muszą sprawdzić z konsumentem „jakie są dobre?” Lub usuń to wyrażenie z etykiet, aby móc nadal być na rynku.

I chociaż większość produktów spełnia wszystkie wymagania, rzecznik konsumentów, Ricardo Sheffield W niektórych przypadkach zaleca się spożywanie go przez nieletnich Lubią imprezy, bo mają kaloryczne słodziki, które nie są zalecane w ich wieku.

Wszystkie szczegóły badania zostaną opublikowane w magazynie Consumer w przyszłym miesiącu.

READ  Hamilton pokonuje Verstappen w FP1 Grand Prix Turcji

AMP