18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Lipton reklamuje produkt zawierający alkohol i dołącza do innych marek, które weszły na ten rynek

Lipton reklamuje produkt zawierający alkohol i dołącza do innych marek, które weszły na ten rynek

  • W obliczu gwałtownych zmian przyzwyczajeń firma nie może polegać wyłącznie na produktach, które już posiada.

  • Obecni klienci chcą i oczekują nowych i lepszych produktów.

  • Powstaje tak wiele rodzajów nowych produktów.

Istnieje wiele marek, które zdywersyfikowały swój katalog produktów do tego stopnia, że ​​wkroczyły na inne rynki. Lipton niedawno ogłosił swój nowy produkt alkoholowy, który czyni go dodatkiem do innych głównych marek napojów bezalkoholowych, które również wprowadzają na rynek napoje alkoholowe.

Rynek napojów alkoholowych jest bardzo popularny na całym świecie i według danych Statista Consumer Market Outlook w 2020 roku na świecie spożyto około 280 tysięcy 800 milionów litrów napojów alkoholowych, co oznacza spadek spożycia o ponad 25 tysięcy 500 mln w stosunku do roku poprzedniego.

W Meksyku, według danych INEGI, w 2020 r. napojem alkoholowym o największej produkcji było piwo, którego produkcja wyniosła ponad 11,8 mln piw. Natomiast wartość sprzedaży jednego z najbardziej reprezentatywnych napojów w Meksyku, tequili, wyniosła ponad 241 tysięcy produktów wyprodukowanych w tym samym roku. Odpowiada to wartości sprzedaży wynoszącej około 44 600 milionów meksykańskich pesos.

Lipton reklamował produkt zawierający alkohol

Marka napojów Lipton wprowadziła na rynek międzynarodowy Lipton Solid Iced Tea, produkt, który oferuje 5 procent alkoholu na porcję i jest dostępny w smakach cytrynowym, brzoskwiniowym, truskawkowym i pół na pół.

Wraz z tą premierą firma uruchomiła również kilka kampanii „Mechanical Bull”, „Paul Party” i „Oil Painter”, z których każda miała na celu uczynienie absurdu oczywistym.

W pierwszym punkcie widać, jak cieszy się prezes firmy instalujący mechanicznego byka w biurze. Ponadto inna reklama pokazuje go na „imprezie przy basenie”, na której chłopiec popełnia „oczywisty” błąd, myląc imprezę przy basenie z imprezą przy basenie, jak podczas gry w bilard.

„Lipton Hard Iced Tea to smak mrożonej herbaty, o jakim marzysz” — powiedziała Lisa Tekido, Brand Manager w Lipton Hard. Mrożona herbata w zestawieniu.

READ  Zawierają bluzę, a nawet Funko Pop!

Podobnie kierownictwo firmy podkreśliło, że opracowali recepturę, aby zapewnić gładki, dobrze wyważony smak, który ludzie uwielbiają w mrożonej herbacie Lipton.

„Myślę, że ludzie są zdumieni, że mrożona herbata może być tak smaczna, to coś, czego trzeba spróbować” – czytamy w tekście.

Z kolei kampania kreatywna została opracowana we współpracy z Founders Agency, a reklamy pojawiły się w tym tygodniu w Stanach Zjednoczonych.

Lipton nie jest jedyną marką napojów wchodzącą na rynek napojów alkoholowych, ponieważ firmy takie jak Coca-Cola wprowadziły również produkty takie jak Lemon Dou, we współpracy z Jackiem Danielsem, a nawet linię Topo Chico.

Innym przykładem jest Johnnie Walker, który w marcu wypuścił na rynek własny słodki napój, którym wpłynął na nowe pokolenie konsumentów alkoholu. Dodając do trendów konsumenckich, „Johnnie Walker Blonde” został stworzony, aby uzyskać idealną synchronizację po zmieszaniu z cytrusami, stając się idealną bazą do delektowania się wysokim napojem, ponieważ jego mocny smak ożywa, gdy jest spożywany z „Perfect Serve”: zmieszany z cytryną – soda smakowa.

W ten sposób te premiery pokazują, jak rozwój nowych produktów stał się kluczowym wyróżnikiem na dzisiejszym rynku.

Czytaj teraz:

Tak wyglądałyby najsłynniejsze slogany, gdyby napisał je lekarz

Google ogłasza, że ​​usunie nieaktywne konta

Kobieta porównuje Zarę w Zapopan do Zary w Rzymie i dokonuje zaskakującego odkrycia