28 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Liga MX | Newcastle z Meksyku? Rząd Kataru zainwestuje w klub Juarez

Liga MX

Nowa meksykańska drużyna piłkarska będzie celem rządu gospodarza na zbliżające się mistrzostwa świata w 2022 roku.

Rząd Kataru wejdzie do ligi MX.

MX Liga

© Obrazy GettyRząd Kataru wejdzie do ligi MX.

Kilka dni temu świat futbolu zatrząsł się, kiedy Sprzedaż Newcastle z Premier League W imieniu Saudyjskiego Funduszu Inwestycji Publicznych, kontrolowany przez księcia koronnego, za stratosferyczną kwotę 360 milionów euro. Ten proces doprowadził również do tego, że stał się najbogatszym klubem na świecie, wyprzedzając FC Paryż Saint-Germain.

+ Transmisje na żywo z Meksyku vs. Ekwador z AZTECA SPORTS

W ostatnich godzinach pojawiły się niezwykłe informacje Podobna sytuacja może mieć miejsce na terytorium Meksyku, choć są pewne różnice: po pierwsze, inwestor będzie kojarzony z państwem narodowym. i to jest Rząd Kataru, gospodarza Mistrzostw Świata 2022, rozważy wydanie pieniędzy na klub w MX Liga.

Według informacji z ESPN, Rząd Kataru będzie zainteresowany dużymi inwestycjami w Juarez, co znajdzie odzwierciedlenie w nadchodzących projektach Frontier Team, którym dziś zarządza Ricardo Ferretti i kieruje Alejandra de la Vega.

Jakie są cechy tej inwestycji?

Według informacji otrzymanych z tego samego źródła, rząd Kataru Nawet nie myślałem o dołączeniu do zespołu który gra na boisku na Stadionie Olimpijskim Benito Juárez, ale zamiast tego Stanie się kolejnym partnerem gospodarczym, aby dalej realizować cele Klubu Chihuahua.

Rząd Bliskiego Wschodu Mógł celować w FC Juarez, ponieważ oferuje „warunki dwunarodowe” niezbędne do jego pierwszej inwestycji w Liga MX. Trzeba pamiętać, że do klubu należy Locomotive, drużyna należąca do drugiej ligi MLS, która wolałaby rozmawiać z Alejandrą de la Vega.

Gdzie jeszcze zainwestował rząd Kataru?

Rząd Kataru inwestuje w różne turnieje na świecie. Od 2011 r. zaczęli od Kupowanie akcji potężnego PSG Dziś ma Messiego, Neymara i Mbappe. Kolejnym ekonomicznym urządzeniem wtryskowym z kraju Bliskiego Wschodu jest Bayern Monachium sponsorowany przez Qatar Airways.

Inne drużyny z Meksyku z kapitałem zagranicznym

W 2017 roku Atletico Madrid Postanowiła założyć swój pierwszy oddział w Ameryce Łacińskiej i to właśnie w Meksyku. Pozyskana dziś hiszpańska drużyna została przemianowana Sportowiec z San Luis, którzy w tej chwili nie osiągnęli oczekiwanych wyników w lidze MX, ale zdołali przyciągnąć uwagę na MX Ascent, pokonując w finale Dorados de Sinaloa Diego Armando Maradony.

Drugi zespół, który wstrzykiwał zagraniczne pieniądze, to: nekaksaW samym turnieju Apertura 2021 tak klub zapowiedział jakiś czas temu inwestycję grupy inwestycyjnej, w tym Mesuta Ozila.

READ  Eduardo Biscaart opuszcza Fox Sports po 12 latach z powodu masowego wydalenia