28 maja, 2022

Liga Mistrzów: Villarreal i Liverpool, transmisja na żywo z półfinałów Ligi Mistrzów

Transmisja na żywo meczu Villarreal i Liverpoolu, minuta po minucie

Villarreal 2-0 Liverpool | 56 minut | Przepraszam Diaz! Durszlak uderza Mane’a, Senegalczyk hamuje i ustawia się na drugim słupku, gdy Kolumbijczyk rzuca się z nożycami. Aukcja nie jest dobra, idzie powyżej.

Villarreal 2-0 Liverpool | 55 minut | Rzut rożny z prawej strony, długi rzut, który Thiago trafia w ręce bramkarza.

Villarreal 2-0 Liverpool | 54 minuty | DO WRZUTKI! Liverpool jest blisko celu. Taktyka została szybko naprawiona, Alexander-Arnold uderzył go z prawej strony, piłka trafiła w Coquelina i ostatecznie wstała, by trafić w poprzeczkę.

Villarreal vs Liverpool na żywo mecz półfinałowy Ligi Mistrzów UEFA

Villarreal 2-0 Liverpool | Minimum 46 | Wznów procedury w Hiszpanii! Liverpool wykonuje swój pierwszy ruch, opuszcza Jotę i wchodzi do Luisa Diaza.

Villarreal 2-0 Liverpool | Minimum 45 + 2 | Doszliśmy do końca pierwszej połowy. Villarreal zrobił nieoczekiwane i zremisował w dwóch meczach. Liverpool nie znalazł drogi do przemysłu ceramicznego.

Villarreal 2-0 Liverpool | 45 minut | Czwarty sędzia wskazuje, że zostaną dodane dwie minuty. Weszliśmy w końcowe rozszerzenie pierwszej części.

Villarreal 2-0 Liverpool | Minimum 40 | GOOOOOOOLOL, GOOOOOOOOOL z VILLARREAL!!! Nowa pomoc od Capwe, który miał długi udar obronny. Francuz tnie Robertsona i kładzie środek lewej stopy na Coquelin, który jest bezlitosny i oczekuje Alexandra-Arnolda. Każdy jest ograniczony!

Villarreal 1-0 Liverpool | Minimum 37 | Alison w tle! Moreno podaje do Lo Celso, który ucieka samotnie przed bramkarzem. Argentyńczyk próbuje złapać brazylijskiego bramkarza, który zostaje zasłonięty iw impasie chwyta napastnika.

Villarreal 1-0 Liverpool | Minimum 33 | Villarreal zaczął kontrolować piłkę, mają the Reds z 11 na boisku. Luis Diaz już przygotowuje się do reprezentacji Anglii.

Villarreal 1-0 Liverpool | Minimum 24 | Blisko Liverpoolu! Salah przykłada kulę filtrującą do Joty, która ucieka ramię w ramię. Albiol podchodzi do portugalskiego napastnika, a Roli dopełnia powolny. W Instant Play Salah wskazuje, że kiedy bramkarz przejmuje piłkę, sędzia sygnalizuje faul.

Villarreal 1-0 Liverpool | 17 minut | Jeszcze jeden przyjazd, teraz do odwiedzenia. Keita jest zachęcany na zewnątrz, jego bardzo luźna prawa ręka biegnie po boku opony.

Villarreal 1-0 Liverpool | 15 minut | Kolejny z miejscowych! Nowa gra po lewej, środek drugiego miejsca, na które zmierza Gerard Moreno. Jego uderzenie uderza Robertsona w głowę. Gra jest otwarta!

Villarreal 1-0 Liverpool | Minimum 14 | Trzymaj się! Danny Parejo na początku traci piłkę, Keita naciska go i faul 5. Piłka kończy się uderzeniem Thiago w poprzeczkę.

Villarreal 1-0 Liverpool | Minimum 11 | Strzeż się VILLARREAL! Danny Parejo strzelił dobicie na obrzeżach pola i uderzył lewą nogą niską piłkę, która trafia w bok bramki. W poprzedniej procedurze zażądali rzutu karnego za uderzenie Keity na Coquelin.

Villarreal 1-0 Liverpool | 10 minut | Naprawiono kawałki do odwiedzenia. Robertson gra z lewej, z pozycji do najbliższego słupka, którego Jota nie trafia na bramkę. Będzie rzut od bramki.

Villarreal 1-0 Liverpool | Minimum 3 | GOOOOOOOLOL, GOOOOOOOOOL z VILLARREAL!!! Drużyna gospodarzy po raz pierwszy uderzyła stopami Boulay Zia. Działając z lewej strony, Estupiñán wrzuca dośrodkowanie na drugi słupek, Capoue ponosi porażkę w niesamowitym stylu, ale na szczęście jego próba strzału zakończyła się pozostawieniem Dia całkowicie samotnej, odpychając ją pustą bramką.

Villarreal 0-0 Liverpool | Minimum 1 | Zagraj teraz! Piłka toczona jest w porcelanie, Liverpool jest w ruchu, dziś w tradycyjnym czerwonym mundurze; Villarreal ma również swój klasyczny żółty zestaw.

13:58 | Obie drużyny wskakują na boisko! Albiol i Van Dijk obwieszczają odejście swojego zespołu, grając hymn Ligi Mistrzów UEFA.

13:50 | Aby zakończyć pracę dzisiaj, Liverpool awansuje do dziesiątego w historii finału Ligi Mistrzów. Sześciokrotnie zdobywali tytuł (1976-77, 1977-78, 1980-81, 1983-84, 2004-05, 2018-19) i trzykrotnie przegrywali (1984-1985, 2006-07, 2017-18) . ).). Dla Villarreal będzie to pierwszy finał w historii rozgrywek.

13:40 | Przyjrzymy się drodze obu drużyn do półfinałów. Villarreal zakwalifikował się na drugie miejsce w grupie F z 10 punktami, Po trzech wygranych, jednym remisie i dwóch przegranych. w W 1/8 finału zaskoczyły Juventus 1-4 w dwumeczu, aw ćwierćfinale pokonały Bayern 1-2.

z drugiej strony Liverpool zajął pierwsze miejsce w grupie B i był niepokonanym liderem z sześcioma zwycięstwami W tej samej liczbie zobowiązań. w Poprowadził Inter 2-1 w dwumeczu w 1/8 finału i bez problemu wyeliminował Benfikę 6-4 w ćwierćfinale. Tylko jedna porażka dla The Reds w 11 meczach w obecnej Lidze Mistrzów.

Villarreal vs Liverpool: Prognozy na dzisiejszy mecz

13:30 | Po tym, co można było zobaczyć w pierwszym meczu, Liverpool jest powszechnie uważany za faworyta do awansu do finału. W Caliente MX indywidualne zwycięstwo gości wynosi -138, podczas gdy zwycięstwo Hiszpanii wynosi +375. ten Marca Claro prognozy: Villarreal 1-2 Liverpool.

13:20 | Zwróć uwagę na dane Tylko jednemu zespołowi w historii udało się odrobić dwie bramki straty w pierwszym meczu półfinału Ligi Mistrzów. Kto to zrobił i kto? W szczególności jego własny Liverpool po pokonaniu Barcelony 4-3 w dwumeczu W sezonie 2018-19. Anglik przegrał pierwszy mecz 3-0 i zmiażdżył 4-0 w drugim meczu.

13:10 | Żółta łódź podwodna pochodzi z przegranej 2:1 z Alaves w lidze, podczas gdy Liverpool pokonał Newcastle z minimum (0:1) w angielskiej Premier League.

Jaka jest data meczu Villarreal z Liverpoolem i który kanał nadaje na żywo?

13:00 | Mecz Villarreal-Liverpool rozpocznie się o 14:00 (CST). Możesz śledzić go na żywo w telewizji z sygnałem TNT Sports, a także w aplikacji HBO MAX.

Potwierdzono skład Villarreal

12:50 | Giroud Rulli, Raul Albiol, Pau Torres, Pervis Estupinian, Juan Foyth, Dani Parejo, Etienne Capoy, Giovanni Lo Celso, Frances Coquelin, Boulay Dea i Gerard Moreno.

Również dwa ruchy dotyczące porażki na Anfield. Żółta łódź podwodna zmienia cel ataku: adresy Dia i Moreno, Arno Danjuma (nie zszedł z ławki z powodu kontuzji) i Samu Chukwueze opuszczają skład.

Potwierdzono skład Liverpoolu

12:40 | Allison, Trent Alexander-Arnold, Ibrahima Konate, Virgil van Dijk, Andrew Robertson, Fabinho, Naby Keita, Thiago Alcantara, Diogo Jota, Mohamed Salah i Sadio Mane.

być Dwie poprawki dotyczące pierwszego meczu. Szansa w wyjściowej jedenastce dla Keity i Joty, Kto zastąpi Jordana Hendersona i Luisa Diaza?

Villarreal i Liverpool wybierają jako pierwsi awans do finału Ligi Mistrzów w 2022 roku. Witam i zapraszam do Marca Claro minuta po minucie! Nazywam się Alain Osorneo i podam wszystkie szczegóły drugiego etapu półfinału, który zostanie rozegrany na La Ceramica w Hiszpanii.

Do góry angielskie malowanie z Wygodne prowadzenie 2-0, po wygraniu pierwszego etapu Gol samobójczy Pervisa Estupiniana i gol Sadio Mane’a. The Reds byli zdecydowanie lepsi, a to jest tego dowodem Ponad 70 procent (74) posiadania piłki i 19 strzałów oddanych przez tylko jednego przeciwnika.

Hiszpania nie zasługuje na żaden inny wynik poza zdobyciem co najmniej dwóch bramek, aby wymusić dogrywkę. Musisz o tym pamiętać Daleki cel nie jest już ważny.

Chodźmy z podglądem!

READ  Djokovic przegrywa walkę prawną i zostanie deportowany z Australii świat | Dr..