14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Liberty Global wycofuje się z Polski

Jana ok. Liberty Global, spółka kablowa Malone, opuszcza Polskę, największy rynek w Europie Wschodniej. Sprzedaż UBC Polska została ogłoszona przez strony w środę, a nowym właścicielem firmy będzie lokalna spółka zależna Iliada we Francji, znana jako Play, największego operatora komórkowego w kraju.

Strony oczekują, że umowa o wartości 1,52 mld euro zostanie sfinalizowana w drugiej połowie przyszłego roku, po przeprowadzeniu niezbędnych procesów administracyjnych i finansowych oraz zatwierdzeniu przez władze. UBC Polska sprzedała dziewięć razy więcej niż planowana Epida i prawie dwadzieścia razy więcej wolnej gotówki.

Jest to bardzo kompaktowy i elastyczny komputer przemysłowy (x)

Do linii komputerów przemysłowych Beckhaff dodano nowy ultrakompaktowy członek.

Jest to bardzo kompaktowy i elastyczny komputer przemysłowy (x)
Do linii komputerów przemysłowych Beckhaff dodano nowy ultrakompaktowy członek.

UBC Polska dociera ze swoimi usługami do ok. 3,7 mln gospodarstw domowych w Polsce, a na koniec II kwartału tego roku miał łącznie 1,5 mln abonentów, łącznie 1,3 mln stacjonarnych łączy szerokopasmowych, 1,5 mln telewizji i 600 tys. abonamentów telefonicznych. Firma. Liberty Global jest w kraju od ponad 20 lat największą siecią HFC.

W ramach pierwotnej umowy Liberty Global Play zapewni różne zadania związane z identyfikacją i obsługą sieci przez maksymalnie cztery lata (jeden okres przejściowy) w celu opracowania technicznych aspektów transakcji po jej zakończeniu. bez problemu.

Po pomyślnym zakończeniu transakcji wyłącznym interesem Liberty Global w Europie Wschodniej pozostanie jej spółka zależna na Słowacji (UPC Slovakia). Firmy amerykańskie wcześniej opuściły Czechy, Rumunię i Węgry; W wymienionych krajach spółki zależne bez wyjątku stały się własnością brytyjskiej grupy Vodafone.

READ  Polska chce być gospodarzem Igrzysk Olimpijskich w 2036 roku